“SS19 TIE-DYE” YALIKAVAK BEYMEN’DE TANITILDI

“SS19 TIE-DYE” YALIKAVAK BEYMEN’DE TANITILDI

220
0
PAYLAŞ

Les Benjamins SS19 Tie-Dye koleksiyonu Yalıkavak Palmarina Beymen’de düzenlenen davetle misafirlerin beğenisine sunuldu.

Les Benjamins’in Tie-Dye Kapsül Koleksiyonu, markanın kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’nın katılımı ile Beymen Bodrum Yalıkavak Marina’da düzenlenen özel davet ile tanıtıldı. Davetliler arasında Ayşe Boyner, Pırıl Çetindoğan, Yasin Akkanat, Cem Telvi, Yasemin Hekimoğlu gibi isimler yer aldı.

Dünyaca ünlü moda markalarının 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonlarında geniş yer alan sezonun gözde trendi Tie-Dye’dan (Batik Boyama) ilham alarak sınırlı sayıda üretilen koleksiyon davetlilerin büyük beğenisini topladı. Göz alıcı renkleriyle dinamik bir yaz müjdeleyen Les Benjamins Tie-Dye Kapsül Koleksiyonu’nda kadın ve erkekler için kimono, şort, bisikletçi şortu ve tişörtler yer alıyor.

Les Benjamins markasının kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’nın katılımı ile gerçekleştirilen koleksiyon lansmanına aralarında Ayşe Boyner, Cem Telvi, Pırıl Çetindoğan, Didem- Emre Ergani, Kaya-İrem Demirer, Gülden Büyükuçak, Mahbube Gürkan, Akshay Ganguly, Ayşem Saraçoğlu da yer aldığı çok sayıda ünlü isim katıldı.

6 Temmuz’da seçili Beymen Mağazaları’nda satışa çıkan koleksiyon 8 Temmuz’dan itibaren Les Benjamins Istanbul’da da satışa sunulacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.