SWİSSOTEL’DE “WELCOME” PARTİ

SWİSSOTEL’DE “WELCOME” PARTİ

1801
0
PAYLAŞ
 

Çağdaş Holding bünyesinde yer alan Swissotel Resort Bodrum Beach personeli yoğun geçirecekleri yaz sezonu öncesi düzenlenen bir partide bir araya geldi.

Muhteşem deniz ve ada manzarasıyla Bodrum’un en güzel lokasyonunda bulunan Swissotel Resort Bodrum Beach personeli, “Aramıza Hoşgeldiniz” partisinde Yuhi Bar’da bir araya gelerek, yeni ekip arkadaşlarının aralarına katılma sevincine ortak oldular. Otel Genel Müdürü Adnan Yücel’in ev sahipliğinde gerçekleşen davette, Swissotel Bodrum Resort’ta 3 yılı aşkın süredir çalışan personele sürpriz hediyeler verildi.

Swissotel’in efsanevi gün batımı eşliğinde Yuhi Bar’da bir araya gelen personeller, sezon öncesinde birbirleriyle kaynaşarak, sezon öncesi bol bol moral depoladılar. Swissotel Resort Bodrum Beach İnsan Kaynakları Müdürü Deniz Terzi’nin organize ettiği, Yiyecek-İçecek Departmanının destek verdiği geceye katılanlar Dj Alper Boysal’ın kendileri için çaldığı müziklerle coşup, lezzetli ikramlarla da gecenin tadını çıkarttılar.

Otel Genel Müdürü Adnan Yücel; “Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da dahil olmak üzere hep birlikte 2018 yaz sezonunu resmi olarak açıyoruz. Güzel bir sezon olmasını diliyoruz.” açıklamasında bulunarak konuşmasına başladı. Ev sahibi olarak gecede konuşmasını yapan ve 3 yıldır birlikte çalıştıkları personele pinlerini takan Yücel, personeline Swissotel’in Türkiye genelinde bulunan diğer otellerinde konaklama hediyelerini de takdim etti. Davete katılan personellerinden Mayıs ve Haziran aylarında doğan ekip arkadaşları ile birlikte bir de doğum günü pastası kesen Adnan Yücel, çalışanlarına doğum günü hediyesi verdikten sonra tüm ekibi ile dans ederek, yeni eski tüm personelinin de kaynaşmasına ön ayak oldu.

Swissotel Yuhi Bar’da çalan müzikler ve yeni dostluklarla devam eden gecede eğlence arkadaşlık had safhadaydı.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.