Turizmcilerin Buluşma Noktası Swissotel

Turizmcilerin Buluşma Noktası Swissotel

2482
1
PAYLAŞ
 

Çağdaş Holding bünyesinde yer alan Swissotel Resort Bodrum Beach’te; Acentalar ve Organizasyon şirketlerinin katıldığı bir davet ile “Yaza Merhaba” partisi düzenlendi…

habere (9)Muhteşem deniz ve ada manzarasın sahip Swissotel Resort Bodrum Beach Roof’unda gelenleri kapıda karşılayan Otel Genel Müdürü Adnan Yücel, Satış ve Pazarlama Direktörü Seda Demirkol ve tüm ekibi gelen misafirlere kusursuz ev sahipliği yaptı. Bodrum turizm sektöründen seçkin profesyoneller için gerçekleştirilen “Yaza Merhaba” partisi Renkli görüntülere sahne olurken, partiye katılanlarda doyasıya eğlendiler. Bodrum yarımadasında bulunan acenteler organizasyon şirketleri ve işbirliği yaptığımız firmalar ile “Yaza Merhaba” partisi adı altında bir araya toplandık diyerek söze başlayan Satış ve Pazarlama Direktörü Seda Demirkol “Bu gün burada Akustik – Diana Travel, Kartaca Turizm, Bodrumdaki yat acenteleri, başta Şeker Pembe ve Nature organizasyon olmak üzere bir çok firmayı ağırlamaktayız. Büyük acentelerin şubeleri ile geçen sene yine böyle bir organizasyonda beraber olmuştuk. Gözlemlerimiz ve diyaloglarımızdan elde ettiğimiz sonuç çerçevesinde kendilerinin bu yılda Turizm ve Swissotel Resort Bodrum Beach ile ilgili, olumlu düşünceleri vardır. Marka olarak bizim standartlarımız belli ve misafirlerimizin oluruyla birlikte bu sezonda da beraberce tekrar çalışacağımızı ümit ediyoruz” şeklinde konuştu.

habere (3)

YÜCEL : “YERLİ YABANCI TURİSTLERİN TERCİHİYİZ
Turgutreis’te günbatımı manzarası eşliğinde, Otelin Roof’unda düzenlenen partiye, turizm acentelerinin yetkilileri ve Bodrum’da ki çok sayıda organizasyon şirketlerinin katılmasının sevindirici olduğunu dile getiren Otel Genel Müdürü Adnan Yücel; “Tesisimiz 2016 sezonuna güzel bir başlangıç yaptı. 19 Mayıs tarihi ardından otelimizde müşteri potansiyeli hafta sonundan itibaren yükselen bir trend yakaladı. Hafta sonları tatil yapan yerli misafirlerimiz var, bunun dışında Uzakdoğu’dan, Hindistan, Arap Yarımadası, Kuveyt, Katar bölgesinden aileler otelimizde dinlenmektedirler. Şu anki doluluğumuz çok iyi ve hafta sonunda da daha iyi de olacak. Butik hizmet verdiğimiz için hem yerli acente hem de diğer bölge acentelerinden büyük talepler almaktayız. Bu akşam günbatımında Bodrum’a çok uzun yıllar turist getiren acenteler ve organizasyon şirketleri ile hoşça vakit geçirip iş konuştuk” dedi. Partide Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri sunuldu. Konuklar müzik eşliğinde, Çatalada ve Kos’un muhteşem manzarasıyla keyifli ve unutulmaz zaman geçirerek, gün batımında birbirlerinin resimlerini çekmeyi de ihmal etmediler. Gece boyunca DJ’in çaldığı müzikler eşliğinde partiye katılanlar güzel bir akşam yaşadılar.

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.