ÜNLÜLER TÜRKBÜKÜNÜ MESKEN TUTTU

ÜNLÜLER TÜRKBÜKÜNÜ MESKEN TUTTU

1968
0
PAYLAŞ
   

Bodrum’da tatilini geçiren Türkiye’nin iş, cemiyet ve magazin dünyasının ünlüleri, yine mesken olarak Türkbükü Koyunu tuttular. işte geçtiğimiz günler içinde Türkbükü sahilinde dikkat çeken ve kameralara takılan anlar…


ÇAĞLA’NIN AİLESİYLE DONDURMA KEYFİ

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel annesi Asuman Şikel ve çocukları Uzay, Kuzey Altuğ ile birlikte önceki gün Türkbükü’nde görüntülendi. Çağla Şikel annesi ve çoçukları ile Türkbükü’nde Mavi Otel’de güneşlenip dinlendikten sonra akşam üstü eve dönerken sahilde kısa bir yürüyüş yaptılar. Sadece Türkbükü’nün değil, aslında Bodrum’un en lezzetli ve gerçek dondurmasını üreten meşhur Türkbükü Doğal Dondurmacısından dondurma almayı tercih eden Çağla Şikel’in çoçuklarının ise fabrikasyon dondurma yemesi dikkat çekti.

Bu durum için “Bu seneye kadar hep doğal yediler, neredeyse hepsinin tadına baktılar. Bu sene bir değişiklik yaptılar bende onları kırmayarak ne isterlerse onu alıyorum” diyen Çağla Şikel, çocukları Uzay ve Kuzey ile beraber sokak hayvanlarına gösterdiği ilgi ile de görenlerin takdirini topladı. Böylece Şikel’in çocuklarına hayvan sevgisini aşıladığı gözlerden kaçmadı. Hayranlarının fotoğraf isteklerinin hiç birisini geri çevirmeyen Şikel tüm sevenleriyle tek tek fotoğraf çektirdi.


ÜNLÜ OYUNCU OĞLUYLA DOLU DOLU VAKİT GEÇİRİYOR

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy önceki gün oğlu Emir Berk ile birlikte Türkbükü’nde görüntülendi. Geçtiğimiz haftalarda aldığı yeni elektirikli bisikleti oğluna emanet eden Bekir Aksoy oğluyla bol bol vakit geçiriyor. Ünlü oyuncu arkadaşları ile birlikte Galen Otel’in iskelesinden denize girdikten sonra akşam üstü sahilde oğlu ile tur atarken baba oğul’un ilginç görüntüleri objektiflere takıldı. Ünlü oyuncunun oğluna olan tutkusu ve sevgisi belkide farkında olmadan bir kazaya sebep verebilirdi. Bir ara oğlunu havaya atıp tutan Bekir Aksoy herkesin yüreğini ağzına getirdi, bu kısa ama sevgi dolu dakikaların ardından oğlu Emir Berk ile birlikte elektrikli bisikleti ile turladıktan sonra oğluyla birlikte Türkbükü’ndeki evlerinin yolunu tuttular.


 

TATİL ROTALARI BODRUM

Ünlü spor sunucusu Ertem Şener eşi Gülşen, çocukları Fulya, Ömer ve Kerim ile birlikte geçtiğimiz hafta yaz tatiline start verdiler. Ertem Şener ailesi ile birlikte tatil rotalarını Bodrum’a çevirirken Türkbükü Mavi Otel’de tatillerine başladılar. İlk gün yol yorgunu olan Ertem Şener ailesi ile birlikte öğle yemeğeni yerken objektiflerimize böyle poz verdiler.

Fulya, Ömer Erim, Gülşen, Ertem, Kerim Şener

AKALIN’DAN AKŞAMÜSTÜ YÜRÜYÜŞ KEYFİ

Ünlü şarkıcı Demet Akalın önceki gün kızı Hira ile birlikte Türkbükü sahiline indi. Hafta Sonları Sahne İstanbul’da sahne alan Demet Akalın ilk kez uzun bir aradan sonra Türkbükü sahiline inerek sahilde kızı Hira ile akşam yemeği sonrası yürüyüş yaptı. By Balıkçı’da kızı ile başbaşa yemek yiyen Demet Akalın kızının ısrarını kırmayarak Türkbükü sahilinde yürüyüş yaparken hayranlarının isteklerini kırmayarak hatıra pozu vermeyide ihmal etmedi. Kızı Hira ile birlikte sahil şeridi boyunca yürüyen Demet Akalın kızı Hira’yı gözünün önünden hiç ayırmayarak kısa bir yürüyüşün ardından aracına binip eve gittiler.

Hira Kurt, Demet Akalın

ÜNLÜ SANATÇININ BALIK KEYFİ

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar eşi Necat Gülseven ile birlikte Bodrum tatiline devam ediyor. Türkbükü’nde sahil şeridinde yürürken görüntülenen Ebru Yaşar-Necat Gülseven çiftinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Akşam yemekleri için Garo’s Restaurant’ı tercih eden ikili balık keyfinin ardından kaldıkları otelin yolunu tuttular.


DOSTLARLA AKŞAM YEMEĞİ

Usta televizyoncu Şansal Büyüka Bodrum Türkbükü’nde sahil şeridi boyunca akşamüstü yürüyüşü yaptı. Güzel havanın tadını çıkaran Şansal Büyüka daha sonra arkadaşları ile buluşarak akşam yemeği için Arnavutköy Balıkçısı’na gittiler.

Şansal Büyüka

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.