YALIKAVAK ARKA’NIN TADIYLA BULUŞUYOR

YALIKAVAK ARKA’NIN TADIYLA BULUŞUYOR

1083
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’u gerçek İtalyan pizzasıyla buluşturan Arka Restaurant & Pizzeria altıncı kuruluş yılına Yalıkavak’ta ikinci şubesini açarak girecek.

Hüseyin Peker ve Hüseyin Aşkın tarafından 6 Nisan 2013 tarihinde, Kule Rock City yanındaki çıkmaz sokağı enfes pizza ve makarna kokularıyla şenlendiren Arka Restaurant & Pizzeria, ikinci şubesini Yalıkavak Çarşısı’nda açmaya hazırlanıyor.

Bodrum’a eşsiz lezzetleri ve özgün konseptleriyle İtalyan Mutfağının en başarılı uygulayıcıları olarak nam sanalan Hüseyin Peker ve Hseyin Aşkın, Yalıkavak Mah. Çarşı Cad. 52-1/1 adresinde kuruluşlarının 6. yılını Arka Pizza’nın Yalıkavak Şubesini açarak kutlayacaklar.

Hüseyin Aşkın, Hüseyin Peker

Peker ve Aşkın yaptıkları davet çağrısında şunlerı söylediler;

“Büyümemize adım adım şahit olan, 6 yıldır her zaman yanımızda olan siz değerli dostlarımızın Yalıkavak’taki mütevazi şubemizin açılışında da bizleri onurlandırmasını bekliyoruz. Hep beraber tüm ekip orada olacağız.”

Bodrum’da verdikleri lezzet ve hizmet standartlarını koruyarak, Ark Pizza lezetlerini daha fazla insanla buluşturmayı hedeflediklerini belirten Peker ve Aşkın, yeni şube açılışlarına Tüm Bodrum’u davet ettiklerini belirttiler. 6 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de yapılacak olan törenle hizmete başlayacak olan Arka Pizza Yalıkavak Şubesi, 12 ay boyunca hizmet verecek.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.