YALIKAVAK ARKA’YA ‘MERHABA’ DEDİ

YALIKAVAK ARKA’YA ‘MERHABA’ DEDİ

1430
0
PAYLAŞ
 

Hüseyin Peker ve Hüseyin Aşkın tarafından tam 6 yıl önce açılan ve Bodrum’u gerçek İtalyan Lezzetleri ile buluşturan Arka Restaurant & Pizzeria, ikinci şubesini görkemli bir açılışla Yalıkavak’da hizmete soktu.

Bodrum’un köhne, yüzüne bakılmaz bir arka sokağını İtalyan havasında konsept bir mekan haline getirdikten sonra, Bodrum’a gelen yerli-yabancı turistlerin dahi müdavimi haline geldiği Arka Pizza Yalıkavak, Gündoğan, Gümüşlük ve Türkbükü’nün lezzet düşkünlerine lezzetlerini ulaştırmak için yeni şubesini Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve oldukça kalabalık davetli gurubuyla birlikte açtı.

Şiddetli fırtına ve yağmura rağmen Bodrum’un dört bir yanından açılış için gelen davetliler, Arka Restaurant & Pizzeria’nın muheşem lezzetlerini doyasıya tatma imkanı buldular. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Arka Restaurant & Pizzeria çalışanlarının tümünün katıldığı kurdele kesme seremonisinin ardından resmen hizmete giren mekanın açılış konuşmasını yapan başkan Aras, işletme sahipleri Hüseyin Peker ve Hüseyin Aşkın’a yeni şubelerinde başarılar diledi ve Bodrum’a Arka Restaurant & Pizzeria markasıyla kattıkları değer için de teşekkür etti.

Arka Restaurant & Pizzeria’nın ortaklarından Hüseyin Peker de açılış sonrasında yaptığı konuşmada bası mensuplarına şu açıklamalarda bulundu;

Bu yola ilk çıktığımızda bize destek verenler kadar, bizi uyaran, “bu sokakta olmaz. Bu iş yürümez.” diyenler de oldu. Biz 6 yıl önce işimiz doğru yaparsak, en iyi şekilde yaparsak mutlaka ayakta kalacağı inancıyla yola çıktık. 6 yıldır hizmet kalitemizden, lezzzetlerimizden güler yüzümüzden ödün vermeden Bodrum’a 12 ay hizmet veriyoruz. Bugün burada ikinci şubemizi açtık. Arka Pizza olarak burada da hizmet, güler yüz ve lezzetimiz aynı standartta kalacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

Hüseyin Aşkın, Hüseyin Peker

Bodrum’da bulunan ilk restoranlarının aksine daha geniş bir alanda hizmet veren Arka Restaurant & Pizzeria, toplam 3 kat ve bahçeden oluşan yeni mekanında 200 kişiye hizmet verecek. Giriş ve üst katında geniş şarap kavı ile restoran hizmeti verecek olan Arka Restaurant & Pizzeria, teras katında da eşsiz gün batımı manzarasıyla yaklaşık 50 kişilik bir bar kapasitesine sahip.

ÖNCE REZERVASYON, ARKADAN PİZZA    

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.