YAMAHA BODRUM’DA DEVLEŞTİ

YAMAHA BODRUM’DA DEVLEŞTİ

987
0
PAYLAŞ

Bodrum’da dünyaca ünlü motosiklet markası YAMAHA’nın bayii olan Cenkaya Motor, yeni binasında hizmet vermeye başladı.

İbrahim Başkaya ve Ali Kemal Cengiz’in ortaklığında Bodrum’da 15, Marmaris’te 5 yıldır YAMAHA Yetkili Satıcısı olan Cenkaya Motor, satış, servis, yedek parça hizmetlerini tek binada vermeye başladı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ali Kemal Cengiz, “HKurulduğumuz günden bu yana hizmet kalitemizi artırarak devam ettiriyoruz. YAMAHA markasına olan tutkumuzu paylaşmaya ve eşsiz YAMAHA Tarzımızı yaşatarak hizmet vermeye yeni adresimizde de vermeye devam ediyoruz.” dedi.

Cenkaya Motor’un ortağı İbrahim Başkaya’da yaptığı açıklamada, şunları söyledi; Bodurm,’da 15 yıllık bir mazisi olan Cenkaya, birbirine yakın ama farklı olan satış, servis ve yedek parça hizmetini artık tek bir binada vermeye başladı. toplam 3 kattan oluşan yeni hizmet binamız, 1.600 Metrekare kapalı alana sahip. Giriş katımızda oldukça büyük bir şovrum alanımızda olarca ürünümüzü yakından inceleyebilirsiniz. alt katta yer alan ve takribi 450 metrekare alanda servis ve yedek parça bölümü yer alıyor. Teras katımızda da kask, kıyafet ve ekipmanların yer aldığı kapalı alanımız ile ziyaretçilerimizin dinlenmeleri için kafe bölümümüz yer alıyor.”

Umurça Mahallesi Mümtaz Ataman Cad. no 28’de hizmete başlayan ve Yapımı yaklaşık bir sene süren Cenkaya Motor’un yeni merkez binasının açılışında bir konuşma yapan YAMAHA Türkiye Başkanı Bora Cansever, 15 yıldır Muğla Bölgesi’nde markalarını başarıyla temsil eden Cenkaya Motor’un sahipleri Ali Kemal Cengiz ve İbrahim Başkaya’ya teşekkür etti. Ali Kemal Cengiz, İbrahim Başkaya ve Bora Cansever’in kurdele ve pasta kesme seremonisi ardından resmen açılan Cenkaya Motor, Bodrum’un en büyük motosiklet mağazası olarak hizmet vermeye başladı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.