Yazın keyfi Azka’da çıkar.

Yazın keyfi Azka’da çıkar.

1653
0
PAYLAŞ

İlk albümü ile müzik piyasaların altını üzerine getiren ünlü şarkıcı Ege, yaz başından bu yana Azka Hotel’de sahne alıyor. Her hafta Çarşamba geceleri, Azka Hotel’in misafirlerinin yanı sıra, Bodrumlulara ve Bodrum’a tatile gelenlere eşsiz bir müzik ziyafetinde bulunan ünlü şarkıcı, sahne aldığı gecelerde kendi bestelerinin ve albümlerinde yer alan şarkılarının yanında, kendi sevdiği Türkçe şarkılara da yer verdiği repertuvarıyla, izleyenlere oldukça keyifli anlar yaşatıyor.

Ege-Azka-Hotel-yaz (3)

Geçtiğimiz günlerde çıkarttığı yeni tekli albümü olan Söz-Müziği Yaşar Güvenir’e ait “Sensiz saadet neymiş” şarkısının klibinin önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacağını söyleyen şarkıcı Ege, “Bodrum bana inanılmaz bir keyif veriyor. Burası benim adeta ikinci evim. 6 yıldır üzerinde çalıştığım bir kitap projem vardı. 60’lı yıllarda bir adada yaşayan 4 çocuğun yaşam ve dostluklarının hikayesinin anlatılacağı bu kitabı sonunda Bodrum’da yazmaya  başladım. Yaz boyunca Azka Hotel Havuz başında bu inanılmaz manzaraya şarkılarımla eşlik etmek için anlaştım. Bu sayede Bodrum’da kendime vakit ayırıp, büyük şehirde yakalayamadığım o ilhamı yakalıyorum ve kitabımı hızla tamamlamaya başlıyorum. Kaldı ki, yaz boyu Ege bölgesinde çeşitli yerlerde sahne aldığımdan, buradan ulaşım da çok rahat oluyor. Tüm vakit bana kalıyor. Herkes huzuru başka yerlerde ararken, ben gerçek huzuru Bodrum’da buldum. Bu huzur ve keyifle de her çarşamba Azka Hotel’de sahne alıyorum. Dinleyenlerle keyif dolu anlar paylaşıyorum.” Dedi.

Yaz boyu çeşitli aktivitelerle gerek kendi müşterisine, gerekse Bodrum’da bulunan herkese keyifli bir ortam sunan Azka Hotel’de Pazartesi geceleri Şarkıcı Ege’nin orkestrası, yaz gecelerinin en unutulmaz keyifli ezgilerini seslendirirken, Salı geceleri Fasıl ve Dansöz ile misafirlerine unutulmaz bir Türk Gecesi yaşatıyor. Tüm Yemeklerin Osmanlı Mutfağı’ndan ve Türk yemekleri’nin en seçme lezzetlerinden seçilmiş lezzetlerinden oluşan bu gecede Türk Kahvesi arabası havuz başına çıkıyor. Gece 24:00’a kadar canlı fasıl yapılıp, eşsiz Bardakçı Koyu manzarasında Türk Sanat Müziği eşliğinde yemekler yenilirken, gecenin ilerleyen saatlerinde bir dansöz de geceye renk katıyor. Tüm etkinliklerin herkese açık olduğunu belirten otel yönetimi, Bodrum’da yaşayanları, tatil için Bodrum’a gelenleri havuz başında düzenlenen bu organizasyonlarda misafir etmekten memnun olacaklarını belirtiyorlar.

Ege-Azka-Hotel-yaz (1)

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.