5’LE BAŞLAYAN YAŞA YILDIZ’LI VEDA

5’LE BAŞLAYAN YAŞA YILDIZ’LI VEDA

886
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’un sevilen fotoğraf sanatçısı Yıldız Feldmann, düzenlediği bir davet ile yeni yaşını kutladı.

Uzun yılar yurtdışında yaşayan ve kesin dönüşünü Bodrum’da tamamlayan Yıldız Feldman, 10 yılı aşkındır oturduğu Torba’da bulunan evinin bahçesinde bir davet düzenledi. Balıklı Ev olarak da bilinen evinin bahçesini yıldızlarla süsleyen ve her misafirin getirdiği enfes yiyeceklerle donatılmış açık büfenin bulunduğu davete Yıldız Feldmann’ın yakın dostlarından oluşan yaklaşık 40 kişi katıldı.

Bodrum Fotoğraf Sanatçıları Derneği (BODFAD) üye sanatçılarından olan ve yaptığı gezilerde çektiği fotoğrafları Bodrum’da yaşayan fotoğraf ve gezi tutkunlarına sunumlarını yapan Yıldız Feldmann, davete gelen misafirlerini kapıda karşılayarak, hepsiyle fotoğraf çektirdi. “Yıldız” konseptli gece için misafirlerine “Parıldayarak gel” başlığıyla davetiye yollayan Yıldız Feldmann, Pastasını keserken yaptığı konuşmada, 50’li yaşların kendisi için tamamlandığını artık yeni bir döneme başladığını ifade ederek, dileğini tuttu ve pastasını kesti.

Bodrum’un tanınmış simalarının bir araya geldiği gecede çalınan yerli yabancı şarkılarla eğlenen Yıldız Feldmann ve misafirleri, gecenin geç saatlerine kadar birlikte olmanın tadını çıkartıp, doyasıya eğlendler. Yıldız Feldmann’ın dağıttığı nazar boncuklu deniz yıldızları ile gece sona erdi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.