YÜCE EFENDİLER VE KOVA ÇAĞI’NA DAVETLİSİNİZ

YÜCE EFENDİLER VE KOVA ÇAĞI’NA DAVETLİSİNİZ

4376
0
PAYLAŞ
 

Bodrum’da düzenlediği kişisel gelişim etkinlikleriyle adını duyuran Bizz Kişisel Gelişim Merkezi, çok farklı bir buluşmaya imza atmaya hazırlanıyor. Son günlerde adından oldukça sık bahsedilen araştırmacı Yazar Gök Türk ile “Anunnakiler ve Kova Çağı” isimli sempozyum düzenleyeceklerini duyuran Bizz Kişisel Gelişim Merkezi’nin kurucusu Arzu Üstünberk, “Yüce Efendiler” olarak da adlandırılan Annunakiler ile ilgili çok farklı ve faydalı bir eğitim yolculuğunun kapılarıı aralayacaklarını belirtiyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Arzu Üstünberk, “Nibiru/Planet X’ten dünyamıza gelen “Anunnakiler” tüm dünya sistemini kuran, medeniyeti günümüze kadar taşıyan, şimdi de “uyanış” ile insanları bilgilendiren kadim atalarımızdır. Eğer onları tanırsak şu anki dünya sistemini anlayabilir, kendimizdeki değişimlerin nedenini görebilir ve gelecekte bizi bekleyenleri öngörebiliriz. Önümüzdeki günlerde Güneş Sisteminin yeni bir gezegeni keşfedilecek; Nibiru/Planet X. Bu keşfin farkı ise Sümerliler tarafından bize çok önceden bildirilmiş olmasında yatıyor. Sümerliler şunu da eklemişler; Nibiru’da yaşam var. İşte bu farklı konuyla Bodrum’da farklı bir ateşin ilk kıvılcımını çıkartacağımızı düşünüyorum” dedi.

Ülkemizdeki önde gelen Anunnaki araştırmacıların birisi olan, bu konuda üç kitap yayınlayıp, eğitimler veren, bilgilendirmek amacıyla bloğunda ve diğer sayfalarda yüzlerce yazı paylaşan Gök Türk, Anunnakilerin hiçbir zaman gitmediğini ve şu anki dünya sisteminin onların eseri olduğunu, uyanış olarak adlandırılan olayın aslında hurda genlerin uyanışı olduğunu örnekleriyle anlatacağı eğitim için “Çağımızın bilge çocuklarına en iyi nasıl yardımcı olabiliriz?” sorusuyla eğitimin ilk adımını atacağını da belirtiyor.

GÖK TÜRK

Etkinlik için araştırmacı yazar Gök Türk de; “Geleceği kuracak nesil için bizlere düşen görevleri ve onları nasıl yönlendirmemiz gerektiği, Onlara okutulacak kitapları, izletilecek filmleri, verilmesi gereken sorgulayıcı eğitimi, Yine önümüzdeki 43 yılı ve gidişatı geçmişin ışığında incelenecektir. Son olarak da Anunnakilerin aslında hep burada oldukları kanıtlarıyla ortaya koyulacak olan bu eğitimde bulunmak istiyorsanız şimdiden yerinizi ayırtın. Çok farklı bir deneyime hep birlikte yelken açalım.” dedi.

-Anunnakiler dönüyor mu yoksa hiç gitmediler mi?

-Anunnakilerin Dünya Yönetim Sistemi

-Kova Çağının Dünya Yönetim Kadrosu

-7’ler 12’ler 40’lar ve 50 ‘ler meclisi

-Uyanışın Genetik Şifreleri

-Kova Çağında Dünya Bekleyen ”Bir” leşme ve Bunda ”Uyanan”ların Rolü

-İndigo – Kristal ve Bilge Çocuklar Geleceğe Nasıl Hazırlanmalı

-Enok’un kitabının 21. Yüzyıl için Çözümlemesi ve Uyananları Bekleyenler

gibi konuların işleneceği, Bizz Kişisel Gelişim Merkezi ve Güneş Kişisel Gelişim Merkezi’nin ortak girişimi ile 10 Şubat Cumartesi günü saat 13.00-19.00 saatleri arasında düzenlecek olan eğitim etkinliği OASİS, Bodrum Campus’te gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgi ve kayıtlar hakkında 05323522545 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.