GİYİLEBİLEN ZİNCİR İLE SADE VE ÇARPICI

GİYİLEBİLEN ZİNCİR İLE SADE VE ÇARPICI

20568
0
PAYLAŞ
   

Son yıllarda hızla değişen moda’ya katkı koyan bir Anne-Kız, yarattıkları giyilebilir zincirlerle, kadın ve erkeklere girdikleri ortamlarda fark yaratacak özgün tasarımların kapısını aralıyor.

Bundan yaklaşık 2 sene önce kendi geliştirdikleri ve tamamen el üretimi olan giyilebilir zincirleri tasarlayan Serap Sarıer ve kızı Begüm Sarıer, kısa sürede ürettikleri modelleri geliştirerek, Türk Moda Dünyası’nda bir akım yarattılar.

Zygielle Markası altında ürettikleri ürünleri internet üzerinden satışa sunan Anne-Kız Sarıer’ler geçtiğimiz aylarda Vakkorama Mağazalarında da ürünlerinin sergileme ve satışını gerçekleştirmeye başladılar.

Her bir ürünü elleriyle şekillendirdiklerini, her ürünü kendilerinin tasarladıklarını belirten Begüm Sarıer, Zygielle markasının bir örümcek cinsinden ismini aldığını da sözlerine ekledi. Üretimlerinde çeşitli boy zincirler ve metal aksesuarlardan faydalandıklarını belirten Serap Sarıer de Zygielle’nin yola çıkışında sadelik ve farklılığın olduğunu belirtti. Sarıer markasının ürünlerini şu şekilde anlattı;

Begüm Sarıer, Serap Sarıer

“ister pareo, ister gece kıyafeti olsun günlük kullanımda sade ama etkili bir dokunuşla bir kıyafeti nasıl dikkat çekici bir hale getiririz diye Begüm ile konuşurken, 2 senedir üzerinde çalıştığımız ve çok beğenilen ürünlerimizin üretimine başlamış olduk. Her geçen gün daha farklı modeller ile yeni kreasyonlar oluşturuyoruz. Sadece iki kişilik bir emeğin ürünü. Yaptıklarımız kimi zaman bir zincir kemer, kimi zaman bir T-Shirt oluyor. ürünlerimiz tamamen sahiplerinin zevklerine göre şekillenebilen ürünler. Yani herkes kendi modasını kendisi yaratıyor. Bizi farklı kılan da bu sanırım.”

zygielle.com isimli sitelerinden satış yaptıklarını da belirten Begüm Sarıer, güncel ürünlerin @zygielle instagram adresinden takip edilebileceğini ve ürün detayları hakkında bilgi alınabileceğini de sözlerine ekledi.

Türkiye genelinde Vakkorama Mağazalarından da ürünlerine ulaşılabildiğini belirten Serap ve Begüm Sarıer, Bodrum Yalıkavak Marina içerisindeki Vakkorama mağazaları’na yeni ürünlerinden de bıraktıklarını belirttiler

Kreasyonlarının her geçen gün daha da beğeni aldığını ve herkesi giyilebilir zincirlerle kendilerini daha mutlu hissettiklerini söyleyen Serap ve Begüm Sarıer, Türkiye’de kadın ve erkek modasında yeni bir akımın öncüsü olmanın gururunu yaşadıklarını da sözlerine eklediler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.