ABD MERKEZLİ PRODUCT HUNT, BODRUM’DA GİRİŞİMCİLERLE BULUŞUYOR

ABD MERKEZLİ PRODUCT HUNT, BODRUM’DA GİRİŞİMCİLERLE BULUŞUYOR

930
0
PAYLAŞ

 

Bodrum’lu girişimciler, yatırımcılarla 8 Eylül günü saat 17:00’de  Bodrum Living Lab’de buluşuyor. Silikon Vadisi’nin tanınmış girişimlerinden olan, yaklaşık 9 yıldır girişimcileri, dijital ürün sahiplerini ve geliştiricileri, yeni kullanıcılarla ve yatırımcılarla tanıştırmaya devam eden Product Hunt, Bodrum’da faaliyet gösteren yatırımcı ve girişimcileri bir araya getiriyor.

Bodrum Living Lab’in mekan sponsorluğunda ve Bodrum Girişimcilik kurucu ortağı Ersin Pamuksüzer’in katılımıyla yatırım alma süreçleri konusunda Bodrumlu girişimcilere yol gösterecek olan Product Hunt, Bodrum’da gerçekleştireceği bu ilk etkinlik için yatırımcıları ve girişimcileri düzenleyeceği buluşmaya davet ediyor.

İzleyiciler, etkinliğin ilk kısmında Turkcell’in eski kurucu ortaklarından,sağlıklı yaşam merkezi The LifeCo ve yatırım ağı Angel Effect’in kurucusu Ersin Pamuksüzer’in yatırım alanındaki değerli paylaşımlarına kulak verecek.

Product Hunt marka elçisi Tuğçe İçözü’nün moderatörlüğnü üstlendiği oturumda, Ersin Pamuksüzer, yatırım almak isteyen girişimcilerin dikkat etmesi gereken metrikleri ve yatırım alırken nasıl bir yol izlemesi gerektiğini izleyicilerle paylaşacak.

Katılımcılar, etkinliğin ürün sunumları kısmında ise Bodrum merkezli 3 girişimi yakından tanıyacak. İzleyiciler, dijital sağlık koçu Wannawell, cinsel sağlık uygulaması Klyth ve Bodrum Hesap Lütfen uygulamasını kurucularının anlatımıyla dinleme şansı elde edecek.

Bodrum girişimcilik ve geliştirici ekosistemi için yatırım fırsatları ve networking imkanları sunan bu ücretsiz etkinliğe kayıt olmak için tıklayın: https://www.eventbrite.com/e/product-hunt-bodrum-meetup-investor-night-tickets-405622978247

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.