BODRUM’A YENİ NESİL EĞLENCE KONSEPTİ

BODRUM’A YENİ NESİL EĞLENCE KONSEPTİ

1133
0
PAYLAŞ

 

Bodrum’a yeni nesil eğlence konsepti ile hizmet vermeye başlayan GD Group, konseptlerini ve markalarını tanıttı.

Eşraf Bar & Grill’de düzenlenen basın toplantısında basına markaları ve yenilikleri hakkında bilgi veren GD Group Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Dolduran, şunları söyledi;

“Değerli basın mensubu arkadaşlarım öncelikle hepiniz hoş geldiniz. 

Bugün sizlerle tanışmayı ve GD Group olarak Bodrum’a dair düşüncelerimizi paylaşmayı arzu ederek bu tanışma yemeğini organize ettik. Katılımınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ben Gültekin Dolduran… Kısaca kendimi ifade etmem gerekirse uzun yıllar üst düzey bir çok oluşuma mali danışmanlık hizmeti verdim. Birikimim ve çalışkan ekip arkadaşlarımın desteği ile 1987 doğumlu genç girişimci olarak Bodrum’a değer katacak çeşitli oluşumları hayata geçirmeyi hedefliyorum.

Bodrum, Tarihin Babası Heredot’un ve Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir’in emaneti, turizmin ve eğlencenin uluslararası markasıdır. 

Bodrum’u son trend YENİ NESİL EĞLENCE konseptiyle tanıştırmak amacıyla bazı girişimlerde bulunduk. 

Yeni Nesil Pilavcı ve Yeni Nesil Meyhane konseptinde hizmet verecek olan Varyete bu girişimlerimizden bazıları. 

Sezon öncesinde faaliyet geçecek olan Bodrum’un farklı lokasyonlarındaki otel yatırımı ile eğlence sektörünün yanı sıra turizm sektörüne de hizmet sunmayı hedefliyoruz. 

İlk yatırımımız Meşhur Bitez Pilavcısı… Hepimiz pilavın ne kadar önemli bir sokak lezzeti olduğunu biliriz. Bu meşhur sokak lezzetini pilav arabasından dükkanlarımıza taşıdık. Bu lezzete yıllarını veren ustamızın namına yakışır şekilde Meşhur Bitez Pilavcısı olarak şuan 2 şube ile hizmet veriyoruz. Bu girişimin ardındaki başarının en büyük sahiplerinden biri de Elif Akyazı’dır. 

Pilavın yanı sıra sunduğumuz katkısız ve efsane lezzetleri Bodrum’um her köşesine yayma misyonu ile çok çalışıyoruz. 2022 yılında yarımada genelinde 8 şube ile faaliyet göstermeyi hedefliyoruz.

Yeni Nesil Meyhane Varyete, 11 Mart’ta kapılarını açıyor. Meyhane mutfağını, eğlence ile birleştiren bu tarz mekanımızda A kalite hizmet anlayışı ile keyfi, eğlenceyi özgün dokunuşlar ile sunacağız. Müzikler ve canlı performanslarla eğlencenin tavan yaptığı bir mekân olacak. Bu mekândaki hizmetlerimiz de VIP kalitesinin üstünde olacak. Kapı müşterisine hizmet verilmeyen yalnızca rezervasyonla hizmet verilecek meyhane konsepti Bodrum’a güvenli aynı zamanda kaliteli bir eğlence vaad

ediyor. 

Meşhur Bitez Pilavcısı ve Varyete Café Lounge, Varyete bünyesinde gün boyu hizmet verecek mekanlar arasında.

Varyete’de Çarşamba, Cuma, Cumartesi günleri yeni nesil meyhane konseptinde hizmet sunulurken, ünlü sanatçılar Pau, Sakiler ve çeşitli sanatçılar sahne alacak. Haftanın diğer günleri etkinlikler gecesi olarak Arabesk gecesi, kadınlar matinesi ve sürpriz şovlar mekanın sürpriz eğlence konseptleri arasında.

Eşsiz doğal güzelliği, köklü tarihi ve zengin kültür mirası ile her yıl dünyanın dört bir yanından insanın ziyaret ettiği Bodrum’un turizm potansiyeline yatırımlarımızla değer katmak hedefiyle çalışıyoruz. Sektöre yön verecek, taklit edilecek yatırımlarımızla eğlence sektörüne yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz. Marka Bodrum’a yaraşır işlere imza atacağız.

İlgi ve desteğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.”

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.