MU ART YENİ ELLERE EMANET

MU ART YENİ ELLERE EMANET

6338
0
PAYLAŞ
Bodrum’a 10 yıl önce merhaba diyen Ayşe ve Uğur İsbir’in sahibi olduğu Ortakent’in göz bebeği MU Art Cafe & Beach, işletme olarak el değiştirdi.

Ortakent Sahilinde plaj ve restoran olmanın yanı sıra, özellikle sanat ve kültürel faaliyetlerle adını duyuran ve Bodrum’un köklü işletmelerinden biri olan MU Art, 10 yılın ardından sahipleri Ayşe ve Orhan İsbir tarafından yeni sahiplerine devredildi.

Maride Cafe’ni sahipleri Akın ve Sevil Erol çifti tarafından işletmesi devralınan Mu Art Cafe Beach’de son kez bir davet düzenleyen Ayşe Mücella İsbir ve Orhan İsbir, yıllardır MU ART’ın müdavimi haline gelen dostlarını bir araya getirerek Hem 10. yıl kutlamasını yaptılar, hem de değişim haberini paylaştılar.

Geceye katılan yüzün üzerindeki davetliler tarafından şaşkınlıkla karşılanan bu haberi Ayşe ve Orhan İsbir şu şekilde dile getirdiler;

“Mu Art’ın açılışından bugüne kadar siz sevgili dostlarımız ile 10 yılda biriktirdiğimiz anıları paylaşmak için düzenlediğimiz partimize katılan ve katılamayıp mesajlar atan sevgili dostlarımız. 10 yaşına gelmiş çocuğumuzu, daha genç ellerde, daha iyi bir seviyeye gelmesi için devretme kararı verdik. Yine MU ART’ın müdavimlerinden sevgili dostlarımız Sevil ve Akın Erol, bundan böyle bu mekanı devraldılar. Tüm işlemleri tamamladık. Burası bizim çocuğumuz gibi. Ama bizim de bir hayatımız var. Bizim de hayallerimiz var. 10 yıldır işletmeci olarak bulunduğumuz bu mekanda, artık müşteri olacağız. Kanolarımıza binecek, sirtaki yapacak, keyifle yeyip içeceğiz. Sizleri bize kazandıran bu mekanda artık biz de sizlerle gönlümüzce vakit geçirebileceğiz.”

Sevil Erol, Ayşe Mücella İsbir

Orhan ve Ayşe İsbir’in ardından söz alan Sevil ve Akın Erol da, yeni devraldıkları işletmede değişiklik yapılmayacağını belirterek duygularını şu şekilde anlattılar;

“Bu mekan bize de çok dostluklar kazandırdı. Orhan Abi, burayı devretme zamanı geldi dediğinde bize biraz süre vermesini rica ettik. Bu süre zarfında tüm işlemlerimizi tamamlayarak, yıllardır müdavimi olduğumuz MU ART’ı devraldık. Bu mekan kendine has bir çok özelliğiyle bu günlere geldi. Biz de bu özelliklerine sahip çıkarak, ismine ve bu özelliklerine dokunmadan, işletmeye devam edeceğiz. Hepinize bu gece bu mutlu olaya tanıklık ettiğiniz için teşekkür ederiz.”

Geceye katılan konuklarla birlikte zaman zaman sirtaki yapan Ayşe ve Uğur İşbir, Mu Art’ta müşteri olarak ilk gecelerini de geçirmiş oldular.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.