ANNE ÇOCUK EL ELE, ANISI EN GÜZEL HEDİYE

ANNE ÇOCUK EL ELE, ANISI EN GÜZEL HEDİYE

2658
0
PAYLAŞ

Bodrum’un ilk alışveriş, kültür ve eğlence merkezi Oasis, Anneler GÜnü’nde annelere ve çocuklara unutamayacakları güzellikte bir anı hediye etti.

Her yıl, Mayıs Ayı’ın ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü, OASİS Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nin düzenlediği bir etkinlikle kutlandı. Anne ve çocuklar için oldukça keyifli anlar yaşanan “En Uyumlu Anne-Çocuk Defilesi” hem yarışmaya katılan çocuklar için, hem de anneler için unutulmaz bir anı oldu.

Oasis Sahne’de gerçekleşen defilede, modacılar Çınla Gedikoğlu, Bihter Taşpınar, Asiye Özkeskin, ile podyumların deneyimli isimlerinden Funda Öncü, tasarımcı Duygu Akşen Cindoruk, bir zamanların unutulmaz hava durumu sunucularından Hülya Uğur ve OASİS Yönetiminden de Hakkı Pekmezoğlu Jüri görevini üstlendi.

Toplam 53 katılımcıyla gerçekleşen ve yaklaşık 2 saat süren defilede anne ve çocukların podyumdaki iletişimleri, yürüyüşleri, giyim ve tarzları uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Jürinin yaptığı değerlendirme ile belirlenen 10 finalist içerisinden çıkan 3. yarışmacı 250 TL, ikinci yarışmacı 350 TL ve birinci yarışmacı da 500 TL hediye çekinin sahibi oldu. Seçilen 10 yarışmacının da çeşitli hediyeler kazandıkları defile sonunda, defileye katılan yarışmacılar, OASİS alışveriş, kültür ve eğlence merkezi yöneticilerine kendilerin böyle bir anı hediye ettikleri için teşekkür ettiler.

 

Yarışmada ilk 10’a giren yarışmacılar ise şöyle;

1. Buse Burçin Dayanıklı – Bade Dayanıklı
2. Zeliha Gökboğa – Mehmetcan Gökboğa
3. Özge Tezer – Ada Tezer
4. Olga Gültekin – Sofia Gültekin
5. Serpil Duran – Nisan Duran
6. Didem Topaloğlu – Toprak Tanem Topaloğlu
7. Nurhan Uğursay – Aşil Ve Tomris Uğursay
8. Asude Barka – Sidelya Barka
9. Özlem Karataş Meral – Ateş Can Meral
10. Hatice Gökay – Asiye Bilge Gökay

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.