ATLAS ARAS’IN ALTINCI YAŞINA ÖZEL DAVET

ATLAS ARAS’IN ALTINCI YAŞINA ÖZEL DAVET

12353
0
PAYLAŞ

Aras Holding ve Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Barış Baran Aras  ve eşi Elif İnci Aras oğulları Atlas Celal Aras’ın altıncı doğum gününü Bodrum Casa Costa Beach’de kutladılar.

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinin de katıldığı gündüz partisinde dostlarıyla birlikte eğlenceli bir gün geçiren Aras çifti, mutluluklarına ortak olan dostlarına teker teker teşekkür ettiler.

Babaannesi Meral Aras’ında duygu dolu anlar yaşadığı doğum günü organizasyonunda heyecanla kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfleyip dilek dileyen minik Celal Aras, akşam saatlerine kadar devam eden partide doyasıya eğlendi.

 

 

Çocuklar için akşam üzeri başlayan davette kurulan oyun parkurlarında animatörlerle birlikte gönüllerince eğlenen miniklerin eğlencesi, Elif İnci – Baran Aras çiftinin iskele üzerinde aile büyüklerine verdikleri özel davet ile devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Cocolade Butik Pasta Tasarım’dan Burcu Sarı’nın hazırladığı Atlas’a özel deniz konseptli pasta ise görenleri hayran bıraktı.

Yüzmeyi, deniz canlılarını ve denizde oynamayı seven Atlas için özel olarak Elif İnci Aras tarafından sipariş edilen pastayı gören Atlas, annesine sarılıp,  “Seni çok seviyorum Anne” diyerek de teşekkür etti. Pastayı arkadaşları ailesi ve animatörlerle birlikte kesen Atlas, daha sonra arkadaşlarıyla oyunlarına kaldıkları yerden devam ettiler.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.