BODRUM GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ’NDE YÖNETİM BELİRLENDİ

BODRUM GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ’NDE YÖNETİM BELİRLENDİ

558
0
PAYLAŞ

 

Bodrum’da afet ve acil durumlarda lojistik hizmet sağlayan, Bodrum’un sokak hayvanlarından, sosyal yaşantısına kadar her kapısını çalana destek vermeye gayret eden ve tamamı gönüllülerden oluşan Bodrum Gönüllüleri Derneği’nde ilk seçimli genel kurul geçtiğimiz gün yapıldı. Yapılan seçimin ardından dernek kurucusu ve mevcut başkanı Taner Akbal, dernek üyelerinden güven oyu tazeleyerek görevine devam etti.

Herodot Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurulda oylama tek liste ile yapıldı. Derneğin Kurucu Başkanı Taner Akbal’ın listesi açık oylama ile yapılan seçimle göreve geldi. Taner Akbal, yaptığı açıklamada topluma faydalı projelerin hayata geçirilmesi için çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek şöyle dedi;

“Bodrum Gönüllüleri, gönüllü faaliyetlerin desteklenmesi ve topluma faydalı projelerin hayata geçirilmesi amacıyla kurulan bir dernek olarak, ilk olağan genel seçimini başarıyla tamamlamıştır. Dernek üyelerimizin yoğun katılımı ve destekleri ile gerçekleşen bu seçim, derneğimizin daha da güçlenmesi ve misyonuna daha iyi hizmet etmesi için bir adım daha atmamıza olanak tanımıştır. Seçim süreci boyunca adil, şeffaf ve demokratik bir ortamı sağlamak için çaba gösterdik ve üyelerimizin her birinin oy hakkını korumaya özen gösterdik. Bu süreçte, üyelerimizin katılımı ve güveni bizim için son derece kıymetlidir. Yeni seçilen yönetim kurulumuza başarılar diler, derneğimizin önümüzdeki dönemde daha büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Gönüllü faaliyetlerin teşvik edildiği, toplumumuza katkı sağlayan projelerin hayata geçirildiği bir dernek olma yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam edeceğiz. Bu süreçte emeği geçen herkese, destek veren tüm üyelerimize ve toplumumuza teşekkür ederiz. Bodrum Gönüllüleri, sizlerin katkılarıyla daha da büyüyecek ve etkisini artıracaktır.

Seçilen yeni yönetim kurulu üyelerimize başarılar dileriz. Hep birlikte, toplumumuza daha fazla fayda sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Yönetim kurulu üyeleri şu şekilde;

Taner Akbal

Gül Özen

İmren Doğan

Mahmut Bulca

Fulya Bier

Özgür Ünal

Simge Kocadon

Murat Dündar

Nur Başar

Derya Bingül

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.