BY ESKİCİ İLE ZAMANDA YOLCULUK

BY ESKİCİ İLE ZAMANDA YOLCULUK

3059
0
PAYLAŞ

Bodrum’un en yenisi, nostaljik şarkılarla misafirlerini coşturmaya devam ediyor. “Barlar Sokağı” olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi 82 Numara’da hizmet veren By Eskici, kısa sürede Bodrum’a kazandırdığı yeni eğlence kültürü ile günden güne müdavimlerini arttırıyor.

DJ ERCAN ÇAVUŞ
DJ ERCAN ÇAVUŞ

Nostaljik şarkıların, muhteşem manzaraya eşlik ettiği By Eskici, haftanın çeşitli günlerinde düzenlediği konsept geceleri ile Bodrum’a yeni bir eğlence anlayışı katmanın yanı sıra, geçmişten günümüze kadar unutulmadan gelen,  yerli-yabancı bir çok şarkıyı misafirleri ile buluşturuyor. By Eskici’de zaman zaman çaldığı şarkılarla bir nostalji rüzgarı estiren DJ Ercan Çavuş, geçtiğimiz gece yine seçtiği en güzel şarkıları By Eskici müdavimleri için çaldı. “Türkçe Pop Rock Party” adı altında düzenlenen gecede birbiri ardına muhteşem şarkıları sıralayan DJ Ercan Çavuş, aynı zamanda şarkıların klipleri ile de mekânda bulunanları bir zaman tünelinden geçmişe taşıdı.

Türk Edebiyat dünyasına kazandırdığı eserler ile Türkiye’nin önemli edebiyatçılardan Cevat Şakir’in şiirlerini yazdığı, “Balıkçının Pansiyonu” olarak bilinen tarihi binada hizmete veren By Eskici Bodrum, muhteşem müziklerin yanında taş fırınında odun ateşiyle pişen pizza ve İtalyan mutfağından çok özel atıştırmalık tatları eşsiz manzarasıyla buluşturarak, misafirlerinin beş duyusuna hitap etmeyi başaran nadir mekânlar arasında yer alıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.