Ünlülerin Avukatı da “Çeteci”

Ünlülerin Avukatı da “Çeteci”

5493
0
PAYLAŞ
Ünlülerin Avukatı’ olarak tanınan Mine Howie, 57’nci yaş gününü Bodrum’daki La Tapa Restoran’da kutladı. Reuters başta olmak üzere basın kuruluşlarının ve ünlülerin avukatlığını yapan Mine Howie, her yıl yaptığı doğum gününü bu kez Pınar Ertetik ile birlikte la Tapa’da yeniledi. 
Golden Çetesi
Golden Çetesi
Doğum günü partisinde dostlarından hediye almamalarını isteyen Howie sokak hayvanları ve Golden cinsi köpeklerden oluşan Golden çetesi için para topladı.
Neyzen Tevfik Caddesi üzerindeki La Tapa Restaurant’da doğum günü partisi düzenleyen Mine Howie, yeni yaşını 50 kişilik yakın dostlarıyla birlikte kutladı. Bodrum’un tanınmış isimlerinden Howie, son 16 yıldan bu yana doğum günü düzenlediğini ancak bu yıl bir değişiklik yaparak doğum gününde kendini ışıklandırıp yeni yaşına pırıl pırıl ve ışık saçar bir şekilde girdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gecede oldukça neşeli olduğu gözlenen Avukat Mine Howie, yeni yaşını sevdiği insanlarla birlikte kutlamaktan çok mutlu olduğunu belirterek, şunları söyledi: ” Hayatı ve kendimi seviyorum. Yaşımı da bugüne kadar hiç saklamadım. İnsanları mutlu etmeyi, onların mutluluğuyla mutlu olmayı da seviyorum” dedi.
Gece, işletmeci Pınar Ertetik’in konukseverliği ve Mine Howie’nin renkli ev sahipliği ile geç saatlere kadar devam etti. Howie’ye pasta kesilmeden önce köpeklerden oluşan Golden çetesi ve Bitez’deki sokak hayvanları içinde elindeki şapka ile para topladı. bu sene böyle hayvanlara yardım edeceğiz. Allah daha nice senelerde dostlarımla olmayı nasip etsin şeklinde konuştu.
Mine Howie gecede masada bulunan iyi ki doğdun çubuklarının saplandığı yeşil elma’da bereketin simgesidir diyerek; Bodrum’daki turizm camiasına da bereketli bir sezon dilemeyi de ihmal etmedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.