DAMLA VE YUSUF İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

DAMLA VE YUSUF İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

2420
0
PAYLAŞ

Bodrumlu İpek ve Erdal Diken, iki ay arayla ikinci düğünlerini Ortakent Müsgebi Düğün Salonunda gerçekleştirdi. Geçtiğimiz Ağustos ayında oğulları Ege Diken’i dünya evine uğurlayan İpek-Erdal Diken çifti, bu kez de kızları Damla için bir eğlence düzenlediler.

İpek-Erdal Diken’in Müzik Öğretmeni olarak görev yapan Kızları Damla Diken ile Antalya-Belek’li Habibe ve Mustafa Aydın’ın oğulları Twich.tv’de Mirliva isimli kanal içerik sağlayıcısı Yusuf Aydın’ın evlilik öncesi eğlencesine katılan yaklaşık 500 kadar davetli, gönüllerince eğlendiler.

Genç çiftin “Aşkla el ele yürüdüğümüz bu yolda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız” diyerek davet ettiği Bodrum’lu aile, dost ve akrabalarından oluşan davetliler, Bodrum yöresine özgü oyunlarıyla sahneyi doldurdular.

Nikah fotoğrafları için Yalıçiftlik sahilinin en gözde mekanı olan Ma’kara’yı tercih eden Damla Diken ve Yusuf Aydın, Bodrum’da düzenlenen davetin ardından Antalya Belek’te bulunan Belek Beach Park’ta düzenlenen nikah merasimi ile dünya evine girdiler.

Bursa Doğa Koleji’nde Müzik öğretmenliği yapan Damla Diken ile asıl mesleği avukatlık olan Yusuf Aydın, Twich.tv üzerinde Mirliva kullanıcı adıyla açtığı kanalında simülasyonlar ve çeşitli oyunlarla ilgili yorumlar ve anlatımlar yapıyor. Antalya’da evlenen, Bodrum’da düğün yapan genç çift, yaşamlarına Bursa’da devam edecekler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.