Deniz Üzerinde Şemsiyelerle “EVET”

Deniz Üzerinde Şemsiyelerle “EVET”

8990
0
PAYLAŞ

Bodrumlu iş adamı Erol Üzdiyen, yaklaşık 1.5 yıllık nişanlısı Ara Collection Çarşı Mağazası sorumlusu Elvan Kapanaki ile geçtiğimiz pazar günü dünya evine girdi. Yaklaşık 3 yıldır birlikte olan çift, ilk olarak Yaralı Ceylan isimli teknede birbirlerini görüp, zaman içerisinde birlikteliklerini sevgi ile kenetleyip 2015 yılında aşklarını nişan yüzükleri ile taçlandırmışlardı. Geçtiğimiz günlerde mutlu giden beraberliklerini bir ömrü tek yastıkta tamamlamak için nikah masasına oturan Elvan Kapanaki ve Erol Üzdiyen, şiddetli yağan yağmura rağmen deniz üzerinde nikah defterine imzalarını attılar. Zeus Tennesinde kıyılacak nikah, yağmurun şiddetini arttırması nedeniyle Barbaros Güneşin sahibi olduğu Barbaros Yatching’e ait Afrodit adlı teknede kıyılan nikâhta Erol Üzdiyen’in şahitliğini yakın dostu Kaptan Yorgo lakabıyla tanınan Selahattin Cura, Elvan Kapanaki’nin nikah şahitliğini de en zor anlarında yanında bulunan “zor gün dostum” dediği ve bir çok Bodrumlunun ders aldığı Öğretmen Türkan Fidan yaptı.

Erol-Elvan Üzdiyen (2)
Erol-Elvan Üzdiyen

Gelin ve damat dahil herkesin yağmurdan nasibini aldığı törende, çiftin mutluluklarına şahitlik eden herkesin yüzü gülüyordu. Bodrumluların ve denizcilerin katıldığı tören boyunca yeni evli çifti tebrik eden davetliler, “Bereket yağarken evleniyorsunuz, hanenize de bereket bol bol yağsın.” temennisinde bulundular. Yaptıkları bir konuşmayla davetlilere teşekkürlerini sunan çiçeği burnunda çift de, “Hayat denen bu zor, meşakkatli yolda tüm zorlukların Üstesinden saygı ve sevgi çerçevesinde çözüm odaklı olarak birlikte gelmeyi, ilişkimizin olmazsa olmazı bildik. Bu yağmura böyle bir mutluluğu yaşamak da her çiftin harcı değildir. Bizler her koşulda mutlu olmayı seçtik. Sizler de bizi yalnız bırakmayıp, olumsuz hava şartlarında hem bize destek olmak, hem de mutluluğumuzu kutlamak için bizi yalnız bırakmadınız. Hepiniz gerçek dostlarımızsınız. Sağ olun, var olun.” diyerek davetlilere teşekkür ettiler.

Erol Bey’in Çocukları Zuhal, Çağdaş Üzdiyen, Elvan Hanım’ın çocukları Gülfer Ayşe Karalar, Asena Sejdinovic ve kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı, 2 ayrı teknede yapılan nikah töreninde sağanak yağmura aldırış etmeden gelen davetliler,  çalan şarkılar ile birlikte gönüllerince eğlendiler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.