ECE VAHAPOĞLU BODRUM’DA “DİŞİ ENERJİ” DEDİ

ECE VAHAPOĞLU BODRUM’DA “DİŞİ ENERJİ” DEDİ

2286
0
PAYLAŞ

Ece Vahapoğlu geçtiğimiz gün, D&R Live etkinlikleri kapsamında okurları ve hayranlarıyla dişi enerji söyleşisi yaptı!

Ece Vahapoğlu, D&R Live etkinlikleri kapsamında Yalıkavak Marina PIAZZA’da sevenleriyle buluştu. Konuklarıyla “Dişi enerjisi” konulu söyleşi gerçekleştiren Vahapoğlu, davetlilere dişi enerjiyi yükselten egzersizler ve nefes çalışmaları da yaptırdı. Vahapoğlu’nun, yeni kitabı “İçindeki Dişiyi Uyandır”ı katılımcılar için imzaladığı etkinliğe katılanlar arasında cemiyet ve sanat dünyasından Nazlı Mengi, Ahu Serter, Özge Sander, Bahar Saygılı, Aslı Akın da vardı.

Konuşmacı, yazar ve sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu, 26 Temmuz Cuma günü gerçekleşen söyleşi ve imza günüyle D&R’ın konuğu oldu. Yalıkavak Marina PIAZZA’da düzenlenen etkinlikte Vahapoğlu, katılımcılarla “Dişi enerjisi” konulu söyleşi gerçekleştirdi ve konuklarına dişi enerjiyi yükselten egzersizler ve nefes çalışmaları yaptırdı. Vahapoğlu ayrıca tüm kadınlara içlerindeki dişi enerjiyi doğru şekilde kullanarak üreticiliklerini, bereketlerini, yeteneklerini, iletişimlerini, ifadelerini ve ilişkilerini olumlu yönde arttıracak ipuçları veren kitabı “İçindeki Dişiyi Uyandır”ı imzaladı. Cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri Nazlı Mengi, Ahu Serter, Özge Sander, Bahar Saygılı, Aslı Akın’ın da katıldığı etkinlikte keyifli anlar yaşandı.


Kitap hakkında


Kendimi kaderin akışına bıraktığımda, yani doğru zaman ilkesine güvendiğimde, zihnimde uyanan ışığı fark ettim. İçime akan bilgileri ve enerjiyi büyütüp derinleştirerek paylaşmaya karar verdim.

Bu kitap kalbimden, zihnimden, ruhumun derinliklerinden ve kadim enerjilerden yazılarak sana aktı. Yazdıklarımı uygularsan, yani içindeki dişi enerjiyi kullanırsan, üreticiliğin, bereketin, yeteneklerin, iletişimin, ifaden ve ilişkilerin olumlu yönde artacak.
Bu kitapta enerjilerin dengelenmesine ve unuttuğumuz ama içimizde hep var olan dişi enerjiyi yeniden ortaya çıkarmaya ve hayatımızda kullanmaya yönelik bilgiler, yollar ve egzersizler bulacaksın.


 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.