GÜR AİLESİ KORONA’YI YENDİ

GÜR AİLESİ KORONA’YI YENDİ

822
0
PAYLAŞ
   

Bodrum’un sevilen insanlarından ve  Dünyanın En Güzel Koyları Birliği geçmiş dönem Başkanı Bodrumlu turizmci Galip Gür Koronavirüsü yendiklerini ve sağlıklarına kavuşarak evlerine döndüklerini müjdeledi.

Facebook hesabından yaptığı duygusal açıklamada Galip Gür dostlarına sevenlerine ve Bodrum’a böyle seslendi;

“Yeryüzü cennetim Bodrum’daki ve dünyanın her yerindeki değerli dostlarım, arkadaşlarım..
Şüphe üzerine gerçekleştirdiğimiz test sonuçlarının pozitif çıkması nedeniyle, Dünyanın ve ülkemizin bir numaralı sorunu olan Corona Virüsünün, bizim de sorunumuz olduğunu öğrenmemizin ardından eşimle birlikte kendimizi, Acıbadem Bodrum Hastanesi’nin değerli doktorlarından Dr. Zeynep Bayındır ve ekibine emanet ederek, tedavimize başladık..
Ve şükürler olsun ki, değerli doktorumuzun başarılı tedavisi sayesinde, sağlığımıza yeniden kavuştuk.
Sizlerle birlikte, geçmişte yaşadığımız o birbirinden güzel günlerin ve anılarımızın hayaliyle geçirdiğimiz bu zorlu sürecin sonunda, kaldığımız yerden tekrar devam edebileceğimiz için, çok mutluyum.
Tedavimiz süresince, ükemizin ve dünyanın her yerinden bizim için dua eden, iyi dileklerini ileten siz değerli dostlarıma, tek tek teşekkür ediyorum.
Sizler de kendinize çok dikkat edin lütfen.
Karşımızdaki tehlikenin, acıması yok çünkü.
Sevgi ve saygılarımla..”

 

 

Geçtiğimiz Günlerde Sözcü Gazetesi Bodrum Temsilcisi Yaşar Anter’e de bir açıklama Yapan Gür, eşi ile birlikte İstanbul’a gittiğini ve Bodrum’a döndüğünde ateşinin çıktığını aktarmıştı. Gür, “Beklemiyorduk, önce şaşkınlık ve şok geçirdik hemen tedavi sürecine geçildi, şu anda özel hastanede sıkı bir kontrol altındayız.

Doktorumuz tedaviye olumlu yanıt verdiğimizi söyledi. Böyle giderse 5-6 gün içerisinde taburcu olabileceğimizi belirtti. Ülkemiz ve Bodrum çok kritik bir süreçten geçiyor, kimse sokağa çıkmasın birbirine yaklaşmasın ve bilinen gerçek vakaları doğru bir şekilde kamuoyu ile paylaşılsın ki bu kişilerle temas halinde olanlar hızlı bir şekilde önlemini alsın” demişti.

Galip-Meral Gür

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.