HATİCE TEYZE’DEN YENİ MAĞAZA

HATİCE TEYZE’DEN YENİ MAĞAZA

2663
0
PAYLAŞ

Temiz ve doğal ürünleriyle Türkiye’nin gönlünü fetheden Hatice Teyze, son mağazasıyla 2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası ödülüne layık görülerek Türkiye’ye büyük gurur yaşatan Yalıkavak Marina’daki yeni evinde.

Türkiye’de doğal, temiz ve mevsiminde denince akla gelen isimlerin başında gelen Hatice Teyze Doğal Ürünler, Bodrum’daki mağaza yatırımlarına son hız devam ediyor.  Bodrum Türkbükü ve İstanbul Feneryolu’ndan sonra üçüncü mağazasını, uluslararası arenada birçok ödül alarak Bodrum turizmine büyük katkısı sağlayan, alışveriş cenneti Yalıkavak Marina’da açtı.

Hatice Teyze, rustik dekorasyonlu yeni mağazasında dünyanın farklı yerlerinde ülkemize gelen turistlere, Türkiye’nin yerel tatlarını ve doğal içerikli cilt bakımı ürünlerini tanıtıyor ve yerel bir deneyim sunuyor. Yerli ve yabancı turistler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan mağaza yılın 12 ayı, Hatice Teyze sevenlere hizmet vermeye devam edecek.

Yaz sürprizi

Yalıkavak Marina’daki 35m2’lik şık ve samimi mağazasında, en yeni ve yıldız ürünlerini sergileyecek olan Hatice Teyze Doğal Ürünler, etki alanını genişleterek emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Hatice Teyze Doğal Ürünler markasının kurucusu Işıl Tan konuyla ilgili olarak:”Yalıkavak Marina bir dünya markası. Hatice Teyze olarak biz de bunun bir parçası olmaktan ve Hatice Teyze markasının anavatanı Bodrum’a bir mağaza daha kazandırmaktan dolayı çok mutluyum. Bir yandan e-ticaret yatırımlarımızı sürdürüyoruz ancak müşteri deneyimini başka bir seviyeye taşıdığımız, insanların sorup öğrenerek saatlerini geçirebildikleri bir mağazacılık anlayışımız var. Bu anlayışımızı sürdürmekte kararlıyız. İkinci mağazamızı Feneryolu’nda açmıştık, şimdi de Yalıkavak Marina’daki mağazamız aracılığıyla dünyaya açılıyoruz.” dedi.

Rotasını yurtdışına çeviren marka, Bodrum Marina’da, tüm dünyadan ülkemize seyahat eden seçkin yabancı turistlere, Türkiye’nin eşsiz lezzetlerini ve içinde kimyasal barındırmayan kozmetik ürünlerini beğeniye sunuyor. Bu yaz sezonunda, Bodrum’da tatile çıkanlara büyük şehrin enerjisini ve dinamizmini yaşatmaya kararlı olan Hatice Teyze Doğal Ürünler, ürün gamını sürekli yeniliyor, bitmeyen bir heyecanla orijinal içerikler yaratmaya devam ediyor.

Bodrum’da buluşalım

www.haticeteyzedogalurunler.com adresinden de ürünlerine her an ulaşılabilen Hatice Teyze Doğal Ürünler, herkesi Bodrum’a çağırıyor. Gelin bu yaz Bodrum’da buluşalım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.