İtalya’nın Lezzeti Marina’da

İtalya’nın Lezzeti Marina’da

6326
0
PAYLAŞ
Alfonso Poldi
Alfonso Poldi

Bodrum’un yaz kış hizmet veren mekanlarından Marina Yacht Club, bünyesinde açtığı yeni bir marka ile Bodrum’da yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. İtalyanların gözde markalarından Caffé Del Corso ile eşsiz dondurma lezzetini gerek Bodrum’da yaşayanlara, gerek tatilini geçirmeye gelenlere yaşatmayı hedefleyen Marina Yacht Club, Daha önce de kafe konseptinde yine bir italyan markasıyla hizmet verdiği alanda, yine bir İtalyan markası ile yollarına devam etme kararı aldı.

Alfonso Poldi
Alfonso Poldi

Aktaes Holding işbirliği ile yenilenen ve Caffé Del Corso markası ile hizmet vermeye devam eden mekanın açılışı için özel olarak İtalya’dan gelen dondurma ustası şef Alfonso Poldi hazırladığı değişik sunumlarla açılışa katılanları adeta büyüledi.

 

Antica Gelateria del Corso’nun 20. Yüzyılın başlarında İtalyanın kuzeyi Parma’da küçük bir pastanede başlayan hikayesi bugün dünyanın on dört ülkesinde hayat buluyor. Geleneksel metotlarla hazırlanan ve en önemlisi Parma’nın sütü ile İtalya’da üretilen Antica dondurması bu yaz Marina Yacht Club Bodrum’da otantik İtalyan dondurma keyfini tatmak isteyenlerin en gözde mekanlarından biri olacağa benziyor.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.