KUZENLERİN KALAMARE KEYFİ

KUZENLERİN KALAMARE KEYFİ

4241
0
PAYLAŞ

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ummahan Yurt’un da içlerinde bulunduğu 10 kişilik bir kadın gurubu, geçtiğimiz gece felekten bir gece çaldılar. Bodrum’un yerel lezzeetleri ve keyifli gecelerinin vazgeçilmez mekanlarından Kalamare Restaurant’da bir araya gelen 10 hanım, hem sohbetleri hem de eğlenceli tavırlarıyla mekanda bulunanları adeta imrendirdi.

Hepsi birbiriyle kuzen olan Fadime Tırman, Ayşegül Yurt, Sema Bozkurt, Müge Dağdelen Demir, Ece Naz Aşkın, Ayşe Kahraman, Deniz Kablı, Hatice Kablı, Fatoş Özükara ve Ummahan Yurt’tan oluşan ve her ay bir geceyi birlikte eğlenerek geçiren hanımlar adına konuşan Ummahan Yurt; “Biz yıllardır hepimizin uygun olduğu her ayın bir akşamını birlikte geçiririz. “Kuzenler buluşması” adını verdiğimiz bu gecelerde birbirimizle sohbet eder, hayatlarımızda yaşadığımız sıkıntıları paylaşır ve eğlenmeye özen gösteririz. Bu akşam da onlardan biri.” diyerek buluşmalarını özetledi.

Fadime Tırman, Ayşegül Yurt, Sema Bozkurt, Müge Dağdelen Demir, Ece Naz Aşkın, Ummahan Yurt, Fatoş Özükara, Hatice Kablı, Deniz Kablı, Ayşe Kahraman

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.