TED’Lİ ÖĞRENCİLERİ 24. LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI’NDA FİNALDE

TED’Lİ ÖĞRENCİLERİ 24. LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI’NDA FİNALDE

126
0
PAYLAŞ

 

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde END Productions tarafından bu yıl 24. kez düzenlenen, Türkiye’nin dört bir yanından bine yakın performansın başvurduğu “Liseler Arası Müzik Yarışması”nın finalistleri belli oldu.

Muğla’dan “Grup” kategorisinde Arda ÖZTÜRK, Bora TÜMER, Rüya TOKMAK ve Zeki Kenan KÖSEOĞLU’nun seslendirmiş oldukları “Dave Brubeck -Take Five” isimli şarkıyla TED Bodrum Koleji; ‘’Erkek Solist’’ kategorisinde Milas Anadolu Lisesi’nden bir öğrenci finale kaldı.

TED Bodrum Koleji öğrencileri, oylamanın yapılacağı SpotlighterApp üzerinden Bodrum’da yaşayan herkesten ve özellikle de arkadaşlarından destek bekliyorlar.

Pandemi sebebiyle iki yıldır online olarak gerçekleşen “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” unvanına sahip 24. Türkiye Liseler Arası Müzik Yarışması’nda 30 ilden 164 performans; Bireysel Kız Solist, Bireysel Erkek Solist, Bireysel Enstrüman, Grup ve Beste kategorilerinde dereceye girmek için oylanacak.

Oylamalar 20 Haziran akşamına kadar Spotlighter uygulaması üzerinden herkese açık olacak, kazananlar ise 29 Haziran’da açıklanacak.

Kazananlara muhteşem ödüller

29 Haziran’da açıklanacak olan 24. Liseler Arası Müzik Yarışması’nın kazananları, aynı zamanda ödüllerin de sahibi olacak. Yarışmada dereceye girecek olanlara verilecek ödüller, Liseler Arası Müzik Yarışması’nın resmî sitesi üzerinden duyuruldu.

“Şehrin Yıldızları”

Bu yıl bu kategoriler dışında ayrıca D&R sponsorluğunda gerçekleştirilen “Şehrin Yıldızları” oylaması ile Liseler Arası Müzik Yarışması’ndaki tüm performanslar arasından her şehirden bir yıldız seçilecek. Kategori fark etmeksizin her bir şehrin yıldızı, D&R hediye çekinin sahibi olacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.