ÜNLÜLER AKIN ETTİ, BODRUM’DA SEZONU AÇILDI

ÜNLÜLER AKIN ETTİ, BODRUM’DA SEZONU AÇILDI

3661
0
PAYLAŞ

Yazın başlamasıyla Bodrum’a Haziran ayında gelmesi beklenen ünlüler, seçimler ve sınavlar nedeniyle Bodrum tatillerini ertelemek zorunda kaldılar. Temmuz ayı itibariyle yavaş yavaş Bodrum koylarını dolduran ünlüler, kameralara böyle yakalandılar.


Arda Turan ve Ailesi

Ünlü futbolcu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan, oğlu Hamza Arda, annesi Güler Hanım ve kardeşi Dilahan Doğan ile Bodrum’da tatile devam ediyor. Teknelerinde tatil yapan Aslıhan Hanım, 10 aylık olan oğluyla yakından ilgileniyor. Hamza Arda, öğle uykusunda iken Aslıhan Hanım’ın kardeşı Dilahan ve Annesi Güler Hanım denize girdi. Aslıhan Hanım ise oğlu Hamza’nın uyanmasını bekledi. Uyanan oğlunu kucağına alan Aslıhan Hanım, eşi ile görüntülü konuşarak oğlunu gösterdi. Daha sonra oğluyla denizin keyfini çıkardı.


Ali Koç ve Ailesi

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç da geçen hafta Bodrum’daydı. Tatil cennetine ayak basar basmaz teknelerine giden Nevbahar Hanım’ı, botla karaya çıkarken görüntüledik. Nevbahar Hanım, tarzıyla herkesin dikkatini çekti.

Nevbahar Koç

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Alİ Koç da, hafta sonu tatilini eşi ve çocuklarıyla Bodrum’da geçirdi. Türkbükü’nde oğlu Kerim Rahmi ile botta görüntülediğimiz Ali Bey, Divan Otel’e gitti. Otelde biraz dinlenen Ali Bey ve oğlu daha sonra otelin çim sahasında oğlu ve arkadaşları ile futbol maçı yaptı.

Ali,-Kerim Rahmi Koç

Ebru Gündeş

Şarkıcı Ebru Gündeş, konserleri nedeniyle ara verdiği Bodrum tatiline yeniden başladı. Yakın dostu Derya Ayaydın ile Mandarin Blue Beach’te görüntülenen Gündeş’in keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Ebru Gündeş, Derya Ayaydın

Pınar Altuğ Atacan

Pınar Altuğ Atacan ve kızı Su, Yalıkavak’taki evlerinin iskelesinde denize girerken objektiflerimize yansıdı. Kızı Su ile denize girerken oldukça keyifli olduğu gözlenen ve uzun süre kızıyla denizde kalan Pınar Hanım, sonrasında güneşlenmeyi de ihmal etmedi.


Nazlı-Aksel Goldenberg

Geçtiğimiz kış Kanada’ya yerleşen cemiyet hayatının ünlü çiti Nazlı-Aksel Goldenberg, yaz tatili için Bodrum’a geldi. Çocuklarıyla birlikte Yalıkavak’taki evlerinde tatil yapan Goldenberg çifti Bodrum’da olan arkadaşlarıyla hasret gidermeyi de ihmal etmiyor.


Onur-Burçin Ağaoğlu

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ağaoğlu’nun oğlu Onur Ağaoğlu, eşi Burçin Hanım’la geçtiğimiz hafta Türkbükü’nde objektifimize takıldı. Arkadaşlarına kahvaltıya ziyarete giden çift, dönüşte alışveriş yaparak teknelerine geçti.


Ozan-Süreyya Yalçın Baran

Cemiyetin ünlü ismi Süreyya Yalçın da eşi Ozan Baran’la tatiline Bodrum’da devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu dostlarıyla bir araya gelen çift, sonrasında teknelerine zodyak botla dönerken objektifimize işte böyle yansıdı…


Adnan Şen

Cemiyetin ünlü ismi, iş adamı Adnan Şen, geçtiğimiz hafta Cennet Koyu’na demirlediği teknesinde eşi ve dostları ile deniz keyfi yaptı. Denizden çıktıktan sonra uzanan Şen, uyuyakaldı. Adnan Şen’in akşam sefası objektiflere böyle yansıdı.

  


Can Bonomo-Öykü Karayel

Şarkıcı Can Bonomo ve oyuncu esi Öykü Karayel de tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Bitez’de bir beach’te görüntülenen ikilinin keyfi oldukça yerindeydi. Denize girmek için iskeleye yürüyen Bonomo, komik bir atlayış sergiledi. İkiliye kardeşi Ezgi Karayel ve sevgilisi de eşlik etti.


Hümeyra, Can Okat Ökçün, Yıldız Sağmanlı

TRC İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hümeyra Ökçün, oğlu Can Okat ile çıktığı Alaçatı tatilinin ardından Bodrum Türkbükü’ne teknesiyle geldi. Yoğun iş temposunun ardından kısa süreli tatiller yaptığını söyleyen Hümeyra Ökçün’e yakın dostu Yıldız Sağmanlı eşlik etti. Hümeyra Hanım’ı, bota binerken görüntülendik. Botun kaptanlığını oğlu Can Okat yapıyordu. Botu iskeleye yanaştıran Can Okat centilmence annesine yardımcı oldu. Hümeyra Ökçün ve Yıldız Sağmanlı öğle yemeği için Mavi Suiete Otel’e geçti.

Hümeyra, Can Okat Ökçün, Yıldız Sağmanlı

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.