BELEDİYE MEYDANI’NDA YILBAŞI KONSERLERİ BAŞLADI

BELEDİYE MEYDANI’NDA YILBAŞI KONSERLERİ BAŞLADI

920
0
PAYLAŞ
Bodrum Belediyesi, yerel sanatçıların ağırlıkta olduğu halk konserleri ile vatandaşlar ve Bodrum’a gelecek olan misafirler için yılbaşı konserleri programı düzenliyor. 
2023 yılını görkemli bir yılbaşı programı ile karşılamaya hazırlanan Bodrum Belediyesi’nin bir hafta sürecek yılbaşı partisinin detayları belli oldu. Bodrum Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan konserlerde yerel sanatçıların yanı sıra DJ performansları da yer alacak.

Yılbaşı gecesi Ersin Show’un ardından ünlü sanatçı Teoman, en sevilen parçalarını Bodrum Belediye Meydanı’ndan seslendirecek.

Belediye Başkanı Ahmet Aras, tüm vatandaşları düzenlenecek etkinliklere davet ederken, “2022 yılında yaşadığımız olumsuzlukların yerini 2023’te; umut, barış, dostluk, kardeşlik ve halkımızın refah içinde yaşayabileceği güzelliklerin almasını diliyorum. Bodrum’da yaşayan tüm vatandaşlarımızı ve misafirlerimizi gerçekleştireceğimiz konserlere bekliyoruz.” dedi.

25 Aralık 2022 Pazar akşamı Bodrum Belediye Meydanı’nda başlayan programın ilk gününde Bodrum Kent Orkestrası sahne aldı. Banu Tarancı’nın sunuculuğunda gerçekleşen gece DJ Özlem Öztürk’ün performansıyla başladı.
Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen yılbaşı partisi programı şöyle:

26 Aralık Pazartesi
DJ Performansı-Aykoç
Sunucu: Banu Tarancı

27 Aralık Salı
DJPerformansı- Pınar Seli
Sunucu: Banu Tarancı

28 Aralık Çarşamba
DJPerformansı- Zeynep Casalini
Sunucu: Banu Tarancı

29 Aralık Perşembe  
DJPerformansı -Buzuki Hakan – Pelin
Sunucu: Ersin Show

30 Aralık Cuma
DJPerformansı- Bate
Sunucu: Ersin Show

31 Aralık Cumartesi 
Teoman
Sunucu: Ersin Show

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.