Bodrum’da Spora En Büyük Yatırım “N-Joy Sports”

Bodrum’da Spora En Büyük Yatırım “N-Joy Sports”

6685
0
PAYLAŞ

İstanbul’daki spor salonlarının ardından 3. şubelerini Bodrum’da açan N-joy Sports açılış kokteyline Bodrumlu sporseverlerin ilgisi yoğun oldu.

OASİS AVM içerisinde yaklaşık 1.200 metrekarelik bir alanda hizmet vermeye başlayan N-joy Sports Club, eğitim kadrosu, yöneticileri ve kulüp üyelerinin katıldığı bir açılış kokteyli düzenlendi. Canlı müzik ve çeşitli dans gösterilerinin yer aldığı kokteylde konuşan N-joy Sports Club Müdürü Eyüp Şahin Bodrum’a profesyonel bir spor salonu kazandırdıkları için mutlu olduklarını söyledi.Eyüp Şahin, Konuşmasına şöyle devam etti.

“N-joy Sports Club olarak 2003 yılında çıktığımız bu yola aşık olduğumuz Bodrum’da yatırım yapma kararı aldık. Burası ülke genelindeki 3. şubemiz. Bizler, sosyal fitness merkezi olarak anılıyoruz. İçinde birçok şeyi barındıran, haftada 20-25 tane dersi olan, yogasından pilatesine, çeşitli dans etkinliklerinide içinde barındıran kulübümüze Bodrumlular yoğun ilgi gösterdi. Beklentimizin üzerinde bir üye portfolyomuz oldu. Bu ilgi de ne kadar doğru bir yatırım yaptığımızın en güzel göstergesi.”

N-joy Sports Club bünyesinde 6 farklı branşta eğitmen barındırırken, spor salonunda, kardio egzersiz, serbest ve ileri düzey ağırlık, hızlı spor, kapalı devre egzersiz, main stüdyo, pilates ve grup derslerin verildiği stüdyo alanları bulunuyor. Her biri son sistem spor ekipmanları bulunan Bodrum N-joy Sports Club’de, akademisyen fitness eğitmenleri, üye gelişim takip sistemi, vücut kompozisyon testi ve masaj gibi hizmetler de sunuluyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.