BODRUM’DA CENGİZ KURTOĞLU İLE NOSTALJİ GECESİ

BODRUM’DA CENGİZ KURTOĞLU İLE NOSTALJİ GECESİ

397
0
PAYLAŞ

 

Taverna müziğinin güçlü temsilcisi, Arabesk müziğin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu önceki akşam Bodrum Varyete’de sahne aldı.

Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Kurtoğlu, “Müzikte 40 yılı devirdim, artık hem eğleniyoruz hem performansımızı yapıyoruz, kendimizi unutturmamaya çalışıyoruz. Hem de iş için bir yere geldiğimizde tatil yapmış oluyoruz. Ruhum sanki hala 35 yaşında” dedi.

PLAYBACK YAPTIĞIM GÜN BU MESLEĞİ BIRAKIRIM

Muhabirlerin son zamanlarda yeni şarkıcılardan takip ettiğiniz biri var mı sorusuna, Aydın Kurtoğlu’nu takip ediyorum diyerek espiri yapan Cengiz Kurtoğlu; “Bugün canlı performans adı altında bir çok yerde sahne alıyoruz, yüzde 50 de olsa playback yapıyorlar. Ben hiç bir zaman sahnede kulaklık bile kullanmadım. Her şeyim canlı canlı olacak. Sahnede şarkılar canlı okunmalı, okuyamıyorsa insan yapmamalı. Bir gün playback yapmak zorunda kalırsam bu işi bırakırım, kendime Cengiz Kurtoğlu sahnede playback yaptı dedirtmem, Allah korusun” dedi.

Röportajın ardından sahne alan sanatçı, sevilen şarkılarını Varyete’yi dolduran müzikseverlerle hep bir ağızdan seslendirdi.

Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan başarılı sanatçı, muhteşem performansını alkışlar eşliğinde noktaladı

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.