“BODRUM’DA YAŞAM” 10 YAŞINDA

“BODRUM’DA YAŞAM” 10 YAŞINDA

4252
0
PAYLAŞ
Bodrumdayaşam 10. yaşını Melisa Sarıusta’nın sahne aldığı La Bohemme Bodrum’da dostlar ve iş ortaklarıyla birlikte kutladı.

Bodrum’a sahip çıkan, Bodrum’u yaşayan Bodrum sevdalılarının yakından takip ettiği dijital mecra Bodrumdayaşam, geçtiğimiz akşam 10. Yaşını, DJ Levent Özdemir ve Melisa Sarıusta’nın coşkulu müzik performanslarıyla sahne aldığı La Bohemme Bodrum’da dostlar ve iş ortaklarıyla birlikte kutladı.

Nereye gidelim, hangi performansı izleyelim,  hangi mekan ‘yeni’, en lezzetli burger, en gerçek dondurma nerede?

Bir rehber görevi gören Bodrumdayaşam, objektif ve deneyime dayalı mekan, gezi ve etkinlik önerileri yapıyor.  Bodrum’da yaşayanlar kadar Bodrum’da tatil planlayanlar için de tavsiyelerde bulunan, samimi ve şeffaf öneriler sunan Bodrumdayaşam’ın İzmirli Bodrum aşığı kurucusu Bülent Küçükkurum (Kangroove) “Bodrum fotoğraflarını paylaşmak amacıyla açtığı hesabın Bodrum severlere rehberlik eden objektif mekan, etkinlik ve gezi önerileri yapan bir rehbere dönüştüğünü, onuncu yılında dijital mecra Bodrumdayaşam’ın artık büyük bir aile ve bir marka olduğunu söyleyerek destek veren herkese teşekkür etti.

Bodrumdayaşam 10.yaşını kutladı. Sevgili Bodrum Nevra Nergiz, Sena Benli, Pınar Pişkin

Bodrum Caz Festivali’nin resmi iletişim sponsoru olan Bodrumdayaşam, yedi yıldır Bodrumlu caz severlerin de nabzını tutuyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.