EŞRAF SAHNE’DE BAYRAM DEVAM EDİYOR

EŞRAF SAHNE’DE BAYRAM DEVAM EDİYOR

1728
0
PAYLAŞ

Eşraf Bar & Grill, nezih bir ambiyansla, benzersiz ve keyifli Bodrum gecelerini, sürpriz sanatçılar, ünlü konuklar ve seçkin misafirleriyle yaşatmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay kapılarını Bodrum’a açan Eşraf Bar & Grill, sahnesinde ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Bayram boyunca Eşraf Sahne’de birbirinden değerli sesleri ve isimleri ağırlayan Eşraf Bar & Grill, önümüzdeki günlerde Ali Poyrazoğlu ve Soner Olgun’u yeniden sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.

İlk olarak 16 Temmuz’da Ali Poyrazoğlu’ndan ezber bozan bir performansla, Bodrum’da tek ve gerçek bir kabare gösterisi izleyen Eşraf Bar & Grill misafirleri, Bayram’ın üçüncü akşamında da  Ali Poyrazoğlu ile kendilerinden geçtiler. Gösterinin sürpriz ismi ise, Poyrazoğlu’nu izlemeye gelen ünlü şarkıcı Kamuran Akkor oldu. Poyrazoğlu ve Akkor, bestesi Mustafa Sayan ve Zeki Müren’e ait “Şimdi Uzaklardasın” isimli şarkıyı birlikte seslendirirken, TürküTuran, Levent Can, Metin Zakoğlu gibi ünlü isimler ve  Eşraf Bar & Grill misafirleri de şarkılara eşlik ederek muhteşem bir gece geçirdiler.

Bayramın ilk akşamında ise Soner Olgun Eşraf Bar & Grill’de geçirenlere “İyi Bayramlar” diyerek sahne aldı. Birbirinden güzel şarkılarını kendi yorumuyla Eşraf Bar & Grill’de kendisini izlemeye gelenlerle birlikte seslendirdi. Olgun, “Bodrum’da bayramın ilk gününde bir aradayız. Bodrum Eşrafı olarak hep birlikte bayramlaşmaya geldik. İyi ki de geldik. Bodrum’da bayram bir başka! Bodrum’un en yeni, en seçkin mekânlarından Eşraf’da dostlarla buluştuk, çok mutlu olduk. Bütün Bodrumlu müzik severlere iyi bayramlar!” derken, 27 Temmuz Salı Akşamı için yeniden sahne alacağının da müjdesini verdi.

Kısacası, Kurban Bayramı tatilinde Bodrum’u tercih edenler, Bodrum’da lezzet ve nezih eğlenceyi bir araya getiren Eşraf Bar & Grill ile tatil gecelerine tat katarlarken, Bodrum’da kalıp eğlenceye devam etmek isteyenler ve Bodrum’da yaşayanlar, Eşraf Sahne’nin kendileri için hazırladığı sürpriz sanatçıları izlemeye devam edecekler.

 

EŞRAF BAR & GRILL HAKKINDA

Ortakent Golf Kulübü yanında yer alan, ahşap bir köprüyle kapısından içeriye adım attığınız andan itibaren değişimi hissedeceğiniz Eşraf Bar & Grill, yılın 12 ayı boyunca güler yüzlü ve deneyimli personeli ile misafirlerini ağırlıyor.

Zeytin ağaçlarıyla çevrili huzur dolu bahçesinde, işinin uzmanı MSA şeflerinin yorumlarıyla her biri eşsiz tatlara dönüşen, smoked ve dry aged etler, mezeler, atıştırmalık başlangıçlar, salatalar, tatlılar ve Pazar brunchları ile sizlere muhteşem lezzetler sunan Eşraf Bar& Grill, yaklaşık 2 dönümlük bahçesinde yer alan 150 kişilik oturma kapasitesiyle özel organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.