Motosikletçilere Müjde!

Motosikletçilere Müjde!

2598
0
PAYLAŞ

Bodrum’da 2011 yılından buyana faaliyetlerini sürdüren Bodrum Motosiklet, yeni bir atak yaparak, Bodrum’da olmayan hizmeti ve servisi, Bodrum Sanayii içerisinde açtığı yeni atölyesinde gerçekleştirmeye başladı. Motosiklet ve ileri sürüş eğitmeni Okay Elaldı’nın sahibi olduğu Bodrum Motosiklet, Bodrum Sanayi içerisinde yeni bir atölye açarak, motosiklet için yağ, lastik ve aksesuar satışları yapmaya başladı.

Özellikle lastik ürünleri ile öne çıkan mağaza hakkında açıklamada bulunan Okay Elaldı, “Profesyonel lastik hizmetlerini bugüne kadar İzmir ve Antalya’ dan karşılayan motosiklet sürücüleri için İtalyan menşeli, özellikle motosiklet lastiklerine balans ve otomatik sökme takma işlemi yapabilecek, makinalar ile donattığımız atölyemizde, ayrıca konusunda uzman ve sadece motosiklet için üretilen İpone ve Motul marka yağlar, çeşitli aksesuarlar ve Michelin, Pirelli, Metzeler ve %100 yerli üretim olan Anlaş lastiklerinin bayiliği ve satışları da gerçekleştirilecek. Her tür ve hacimde motosiklete hizmet vereceğimiz tesisimizde ayrıca Muğla bölgesinde dahi olmayan techizatlarla, Bodrumlu motosiklet sürücülerine hizmet verdiğimiz gibi, Muğla bölgesinin de çözüm ortağı olmayı hedefledik.” dedi.

Çok çeşitli hizmet ve servisleri için herkesi tanışmaya beklediğini belirten Okay Elaldı, 26 mart günü saat 16.30’da yapacakları açılışa da tüm motosiklet kullanıcılarını ve motosiklet tutkunlarını davet etti.

26 martta yapılacak olan açılışa davetlisiniz...
26 martta yapılacak olan açılışa davetlisiniz…

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.