MUTLULUĞA BODRUM’DA “EVET”

MUTLULUĞA BODRUM’DA “EVET”

5933
0
PAYLAŞ

Erzurum Sway Otel’in genç patronu Berke Dikmen ve yiyecek-içecek sektöründe yöneticilik görevini sürdüren Gizem Muşlu ile geçtiğimiz gün hayatlarını Bodrum Serafina’da birleştirdiler.

Üç yıl önce bir arkadaş ortamında tanışan ve geçen yıl bir adım daha atarak nişanlanan genç çift, geçtiğimiz gün Bodrum’da nikah masasına oturarak bir ömür birlikteliğe imza attılar.

Berke – Gizem Muşlu Dikmen

Gizem Muşu’nun göz kamaştıran gelinliği Vakko Wedding, Berke Dikmen’in damatlığı da Papillone Tailors imzasını taşırken, genç çiftin bu mutlu gününde nikah şahitliğini Hakan Ateş, Ceren Akçelik ve Levent Baki yaptı.

Gençler sade bir nikah töreni tercih ederken bu güzel anlarını Bodrum’un gözde koylarından Küçükbük’te bu yaz hizmete giren Serafina’da 50’ye yakın arkadaşının şahitliğinde “Evet” diyere

k muratlarına erdiler. Gösterişten uzak sade bir nikah töreni merasiminin ardından yemeğe geçen genç davetliler, ünlü Dj Hakan Kabil’in müziği eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler. Genç çift uzun bir balayı organize ettiklerini belirterek, yaklaşık 1 aylık bir dönemi, Bali ve Hong Kong gibi uzak doğu ülkelerinde geçireceklerini belirttiler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.