BODRUM’DA DERBİNİN GALİBİ “GS”

BODRUM’DA DERBİNİN GALİBİ “GS”

2280
0
PAYLAŞ

Türk Futbolu’nun iki iki ezeli rakibi Galatasaray ve Fenerbahçe spor kulüplerinin iki yöneticisi geçtiğimiz gün bir tavla partisinde karşı karşıya geldiler.

Galatasaray SK. Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas ve Fenerbahçe SK. Yönetim Kurulu Üyesi Metin Şen geçtiğimiz gün Serafina Mare’de bir araya geldiler. Gündoğan Küçükbük’te bulunan ve bu yaz Bodrum’a damgasına vuran Sarefina’nın patronu Metin Şen, çok eski arkadaşı Burak Elmas ile kendi mekanında uzun bir tavla partisine tutuştular.

Metin Şen, Burak Elmas

Yaklaşık 4 saat boyunca tavla oynayan iki dost sonunda Burak Elmas’ın 5-3’lük zaferi ile oyunu sonlandırdılar. Burak Elmas “Fenerbahçe’yi evinde mağlup etmenin mutluluğunu yaşıyorum. İnanıyorum ki bu yıl da şeytanın bacağını kırıp Şükrü Saraçoğlu’ndan galibiyetle ayrılacağız. Tavla öncesinde iddiaya girmiştik. Metin’den kazandığım parayı Galatasaray Kulübüne bağışlayıp makbuzu da basına yollayacağım.” diyerek Metin Şen’e takıldı. Bunun üzerine söz alan Metin Şen de “Müşteri memnuniyeti çok önemli, Beniz ziyarete gelip de misafirim olan bir dostu yenmek ve onu sizin karşınızda mahcup göndermek olmazdı.” diye cevap verdi. Birbirlerine uzun süre takılan ve dakikalarca kahkahalar atan iki dost, daha sonra el sıkışarak mekandan ayrıldılar.

Metin Şen, Burak Elmas

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.