SESSİZ MÜZAYEDENİN SANATÇISI “ORHAN GÜREL”

SESSİZ MÜZAYEDENİN SANATÇISI “ORHAN GÜREL”

1254
0
PAYLAŞ

Orhan Gürel’in eserlerinden oluşan sessiz müzayede heyecanı Oasis Sanat Galerisi’nde devam ediyor. Oasis Sanat Galerisi ve Arp Sanat Galerisi’nin iş birliğiyle düzenlenen müzayede 22 Mayıs Çarşamba günü saat 18:00’de başlayacak ve 14 Haziran  2019 tarihine kadar, pazartesi hariç her gün 11.00 -19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Bodrum Oasis Sanat Galerisi’nde Orhan Gürel’in eserlerinden oluşan sessiz müzayede, 22 Mayıs Çarşamba günü www.sessizmüzayede.com’dan başlıyor. Oasis Sanat Galerisi ve Arp Sanat Galerisi’nin iş birliğiyle düzenlen müzayede de Orhan Gürel’in suluboya eserleri yer alıyor.

Müzayedeye sanatseverler www.sessizmüzayede.com’dan ve Oasis Sanat Galerisi’ni ziyaret ederek eserleri görebilecekler. 0 252 317 00 02 Dahili: 12 nolu telefonu arayarak teklif verebilirler. Müzayedenin özelliği ise internet sitesi üzerinde açık arttırmaya sunulacak eserlerin nominal değerleri üzerinden sanatseverlerin kendi fiyat tekliflerini oluşturabilmeleri. 14 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek sessiz müzayede, Oasis Sanat Galerisi ve www.sessizmüzayede.com üzerinden tüm sanatseverler ve koleksiyonerlere  ulaşabilecek.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.