TÜGEM BODRUM, EMLAK SEKTÖRÜNÜ EĞİTIMDE BULUŞTURDU

TÜGEM BODRUM, EMLAK SEKTÖRÜNÜ EĞİTIMDE BULUŞTURDU

206
0
PAYLAŞ

 

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Bodrum teşkilatı networks etkiği çerçevesinde gayrimenkul sektöründeki meslektaşları önemli bir eğitimde bir araya getirdi. “Zeytinlik ve Tarla Arazilerin Kullanımı“ başlığında Bodrum İlçe Tarım Müdürü Durmuş Çakır tarafından verilen eğitime 130 gayrimenkul profesyoneli katıldı.

Bodrum Ticaret Odasında gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören eğitimde zeytinlikler ve tarla vasfındaki araziler hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Meslektaşlarımıza Değer Katmaya Devam Edeceğiz

Eğitim öncesi açılış konuşmasını yapan TÜGEM Bodrum Teşkilat Başkanı Sevil Ece Gümüş Kapar “Emlak danışmanlığı mesleğini daha saygın bir seviyeye taşımayı hepimiz arzu ediyoruz. Bodrum teşkilatı olarak bizlerde hep birlikte mesleğimize sahip çıkacak, özellikle meslektaşlarımızın merak ettiği konulara odaklı eğitim faaliyetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Bodrum İlçe Tarım Müdürü Durmuş Çakır tarafından verilen eğitimde özellikle gayrimenkul danışmanlarının merak ettiği konularda detaylı bilgiler verildi. Eğitim ve soru cevapların olduğu etkinlik yoğun ilgi gördü.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.