TÜRK TELEKOM’DAN YALIKAVAK MARİNA ATAĞI

TÜRK TELEKOM’DAN YALIKAVAK MARİNA ATAĞI

2432
0
PAYLAŞ

Sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle müşterilerinin büyük beğenisini kazanan Türk Telekom Prime, eşsiz güzellikteki tatil cenneti Bodrum’un yaşam merkezlerinden olan “Yalıkavak Marina” ile birbirinden özel hizmetleri içeren bir iş birliği gerçekleştirdi.

Türk Telekom Prime üyeleri bu kapsamda; Yalıkavak Marina’daki gurme restoranlardan spor salonlarına, yat alanlarından konaklamaya, kadar birçok alanda elde edecekleri özel tekliflerin yanı sıra açık hava sinemasını, PIAZZA alanında konserleri ve etkinlikleri de kendilerine özel sunulan avantajlarla takip edebilecekler. Ayrıca yine tüm Türk Telekom Prime üyeleri, marina içerisinde özel olarak dizayn edilmiş Türk Telekom Prime Lounge alanındaki ayrıcalıklı hizmetlere ve ücretsiz WiFi kullanımına sahip olacaklar.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, bu yaz da “Prime” müşterileri için cazip avantajlar sağlıyor. Bu kapsamda Türkiye’nin gözde tatil beldesi Bodrum’da, The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Yalıkavak Marina’da Türk Telekom Prime üyeleri için indirimli birçok fırsat ve özel hizmet sunuluyor.

Bu yaz rotası Bodrum’dan geçen Türk Telekom Prime’lılar; 620 yatı aynı anda ağırlama kapasitesine sahip, 100’den fazla alışveriş mağazası, ödüllü gurme restoranlar, ödüllü Beach ve Butik oteller ve çeşitli etkinlik alanları bulunan Yalıkavak Marina’da, PIAZZA alanında kurulan sahnedeki etkinlikleri, bu alanda her pazar Kaan Özgür ve Onur Mete, her pazartesi de Emir Ersoy’un sahne aldığı konserleri takip edebilecekler.

Ziyaretçiler ‘’Yalıkavak Marina PIAZZA’da’’ unutulmaz anlar yaşayacak

Müşterileri için dopdolu fırsatlar sunan Türk Telekom Prime, Yalıkavak Marina PIAZZA alanında düzenlenecek müzik ve dans gösterileriyle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. Prime üyelerinin, Türk Telekom’un her türlü hizmet ve ürünleri hakkında bilgi alabilecekleri Türk Telekom Prime Lounge alanında, aynı zamanda Tivibu Playstore deneyim alanının yanı sıra, 10.00-24.00 saatleri arasında sadece Türk Telekom müşterilerinin kullanımına açık özel bir bölüm de tasarlandı. Türk Telekom Prime’lılar Lounge alanında, bir yandan kendileri için hazırlanan ikramlıkları deneyimlerken bir yandan da sakin bir ortamda dinlenme imkânı bulabilecekler. Oyun meraklılarının da unutulmadığı Türk Telekom Prime Lounge’da ayrıca bir oyun alanı da hazırlandı.

Ayrıca ‘Türk Telekom Prime’lılar; gerçekleştirilen bu iş birliği ile birçok hizmetten indirimli faydalanacaklar. Bu kapsamda Prime’lılar; Yalıkavak Marina Vale hizmetinde yüzde 25, Y-Lounge & Restaurant, Tango ve Piyasa restoranlarında yüzde 20, Yalıkavak Marina Beach Otel ve Yalıkavak Butik Otel ve Hyatt Centric Levent İstanbul Otel’de yüzde 20, Casia Spa’da ve spor salonunda yüzde 20 indirime ek olarak yat bağlama, çekme ve atmada da çok özel fırsatlara sahip olacaklar.

‘Türk Telekom Prime üyeleri Yalıkavak Marina Açıkhava Sineması’nda buluşuyor

Türk Telekom Prime üyelerini Yalıkavak Marina’da bekleyen bir diğer sürpriz de sinema gösterimleri olacak. Prime üyeler, Lounge alanında her hafta açık havada gerçekleştirilecek film gösterimlerinde Türk Telekom’un ikramlarıyla keyifli vakit geçirecekler. Yalıkavak Marina’da bulunan Türk Telekom Prime Lounge alanında yapılacak ve her hafta saat 21.00’de başlayacak açık hava sinema gösterimleri ise şu şekilde:

17 Temmuz Çarşamba – Organize İşler Sazan Sarmalı
24 Temmuz Çarşamba – Karlar Kraliçesi 4
31 Temmuz Çarşamba – Yol Arkadaşım 2
7 Ağustos Çarşamba – Küçük Ayak
14 Ağustos Çarşamba – Aquaman
21 Ağustos Çarşamba – Transformers
28 Ağustos Çarşamba – Avengers End Game

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.