ONLINE DİYET İLE SAĞLIKLI KALMAK MÜMKÜN!

ONLINE DİYET İLE SAĞLIKLI KALMAK MÜMKÜN!

931
0
PAYLAŞ

 

Pandemi döneminde hareketsizlik başta olmak üzere çeşitli nedenlerden kilo almaya daha elverişli bir ortam oluşması, gerek hijyenik endişelerden gerek zamandan kazanmak adına hem diyetisyenleri, hem de danışanları elektronik ortamda bir araya getirdi.

Bodrum’da 2009 yılından bu yana Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi, obezite ,sağlıklı kilo alma-verme, gebelikte, emziklilikte beslenme, sporcu beslenmesi gibi programlar ile Beslenme & Diyet uzmanı olarak hizmet veren İlkay Aydın bu zorlu süreçte danışanlara online diyet imkanı sunarak danışanlarına kesintisiz olarak hizmet vermeye devam ettiğini söyledi.

Dyt. İlkay Aydın

Herkesin aklında soru işaretleri bırakan online diyet hakkında  Dyt. İlkay Aydın şu açıklamayı yaptı;

“Pandemi ile hayatın akışı birçok insan için değişti. Sedanter hayat, aşırı kalori alımı, tehlikeli besinlerin hayatınıza girmesi ile kilo artışı kaçınılmaz hale geldi. Bu sebeple o süreçte biz de online diyet programı hizmetimize ağırlık verdik. Gördük ki isteyince mesafeler sıkıntı olmuyor. Yurtiçi ve yurtdışından katılım sağlayan birçok danışanım online olarak devam ettikleri bu sürecin sonunda başarıya ulaştı.

Sistemin iyi işleyebilmesi için öncelikle sizin bütün bilgilerinizi alıp her hafta programınızı sizin yaşam şeklinize göre düzenliyoruz. Yüz yüze programda olduğu gibi bize gün içinde ulaşabileceğiniz bir whatsapp hattı ile size ekstra destek vermeye çalışıyoruz. Programlarınızda kronik  hastalıklarınız kullandığınız ilaçlar, besin alerjileriniz, hareketlilik düzeyiniz, sosyal yaşantınız, detoks ve hızlandırıcı program talepleriniz hepsini göz önünde bulunduruyoruz.

Şimdi bu dönemde mevsim geçişi ve kendinizi hastalıklara karşı korumak için bağışıklık güçlendirici programlar hazırlıyoruz. Danışanlarımızın vitamin ve minerallerden zengin sebze ve meyveleri veya gün içinde almanız gereken proteinleri eksik bırakmadan yeterli ve dengeli beslenmelerine yardımcı oluyoruz.

Bugüne kadar yaptığımız online danışan görüşmelerimizin neredeyse tamamında  başarıya ulaştığımızı söyleyebilirim. Yeter ki danışanlarımız pandemi ile gelen bu yeni sisteme kendilerini hazır hissetsinler.”

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.