ULUSLARARASI BİSİKLET YOL YARIŞI YAPILDI

ULUSLARARASI BİSİKLET YOL YARIŞI YAPILDI

1459
0
PAYLAŞ

 

Spora ve sporcuya verdiği desteği sürdürülebilir şekilde artıran Bilnet Okullarının ana sponsoru olduğu Halikarnas Granfondo Uluslararası Bisiklet Yol Yarışı tamamlandı.

Bu sene Bodrum’da ilk defa yapılan Granfondo için Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Bilnet Okulları Genel Müdürü Zehra SAĞ ile sponsor firmaların yetkililerinin katılımıyla Bodrum Kalesinde ödül töreni düzenlendi.

 

Bilnet Okullarının ana sponsorluğunda gerçekleşen “Bilnet Okulları Bodrum Halikarnas Granfondo Uluslararası Bisiklet Yol Yarışı”; Türkiye Bisiklet Federasyonu himayelerinde, Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediyesi destekleri ile Muğla Karya Gençlik Spor Kulübü Derneği tarafından 23 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşti. Yerli ve yabancı bine yakın bisiklet severin katıldığı yarışta bisikletçiler iki ayrı rotada performans gösterdi.

Yarışların tamamlanmasının ardından Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’nde ödül töreninde genel klasman ve yaş kategorilerinde dereceye giren 120 sporcuya madalya, kupa ve hediyeleri Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve Bilnet Okulları Genel Müdürü Zehra Sağ tarafından verildi.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.