VELİ BAR ‘MAY AJANS’ DEDİ

VELİ BAR ‘MAY AJANS’ DEDİ

3660
0
PAYLAŞ
Ali Ağıt Turan, Ayşegül Ülkü

Bodrum gece hayatında 40 yıldır hizmet veren Veli Bar, May Ajans ile anlaştı. Bodrum Barlar Sokağı’nda Bodrum gece hayatında bir simge olarak hizmet veren Veli Bar, sosyal medya hesaplarının yönetimi, ajans hizmetleri ve PR alanında tam kapsamlı bir ajans hizmeti sağlayan May Ajans’ı kendine çözüm ortağı olarak seçti.

Çocukluk ve gençlik dönemini Veli Bar’ın Kurucusu ve ilk işletmecisi olan Veli Turan’ın yanında geçiren ve günümüzde mekanın işletme sahibi olan Ali Ağıt Turan ve May Ajans’ın kurucusu Ayşegül Ülkü’nün imza altına aldıkları sözleşmeyle May Ajans, Veli Bar’a 1 yıl süreyle hizmet verecek.

Bodrum’un ilk bar ruhsatlı işletmesi olarak 1977 yılında Bodrum Barlar Sokağı’nda açılan ve ilk günden bu yana çizgisini bozmadan, müşterilerine canlı müzik keyfi yaşatan Veli Bar, geçtiğimiz yıldan bu yana yılın 12 ayında bu keyfi yaşamak isteyenlere kapılarını açtı. Sunduğu kaliteli müziklerin yanı sıra, kaliteli müzik ve eğlence dolu güzel bir gece geçirmek isteyenlerin başlıca buluşma noktası olarak, önümüzdeki yıl 41’inci kuruluş yıl dönümünü kutlayacak olan Veli Bar, Bodrum’a kazandırdığı eğlence anlayışıyla hizmet vermeye çizgisini bozmadan devam ediyor.

Yaklaşık 30 yıla yakın bir süredir Can ve Ceyhun Kardeşlerin şarkılarıyla özdeşleşen Veli Bar, Onur Mete, “Bate” Bahadır Aksoy, Pusula Grup gibi çok değerli müzisyenleri  sahnesinde ağırlamaya devam ediyor.

Ayşegül Ülkü tarafından kurulan ve bünyesinde hepsi alanında uzman, 11 kişilik bir ekiple çalışan May Ajans, büyük şehirlerde iş yapan tam kapsamlı ajansların verdiği tüm hizmetleri Bodrum’da müşterilerinin ayağına getirmeyi başarmış, Bodrum’un bu alandaki en büyük markası olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Bodrum’un eksik ve yetersiz hizmet üreten sektörlerinden birini ayağa kaldıran May Ajans, Bodrum’un önemli simgelerinden biri olan yeni müşterileri Veli Bar için, grafik, tasarım, marka danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı, PR hizmetleri, prodüksiyon hizmetleri ve günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya yönetimi gibi hizmetler üretecektir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.