ZAFER BAYRAMI’NA ÇÖKERTME’DE COŞKULU KUTLAMA!

ZAFER BAYRAMI’NA ÇÖKERTME’DE COŞKULU KUTLAMA!

211
0
PAYLAŞ

 

Geçtiğimiz yıl günlerce Muğla Bölgesini esareti altına alan yangınlar, Muğla il genelinde 55 bin 221 hektarlık alanı kül ederken, bu yangınlarda en büyük hasarı 15 bin 850 hektarlık alanın yanmasıyla Çökertme almıştı.

Her sene 30 Ağustos Zafer Bayramını büyük bir coşkuyla kutlayan Çökertmeliler, geçtiğimiz sene hem yaralarını sarmak, hem de yaşayanlara moral olması açısından Etkinlikleri daha da coşkulu ve geniş bir katılımla kutlama kararı almıştı.

Bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 30 Ağustos Zafer Bayramı’na yakışır bir etkinlik düzenleyen, İbrahim Günyel, işletmesi Captain İbrahim’in iskelesinde Mustafa İpekçioğlu ve Aykoç Band Orkestrası ile şenlik tadında yaşanan muhteşem bir gece organize etti.

Tüm Çökertme Sahilinde hazırlanan masalar, etkinlik saatine yaklaştıkça karadan ve denizden gelen misafirleri ile dolmaya başlarken, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılının kutlandığı gecede sahneye ilk olarak Bodrum’un en çok aşina olduğu ses Aykoç ve orkestrası çıktı. Söyledikleri hareketli şarkılarla tüm sahilde adeta bir şenlik havası hakim oldu.

Aykoç Band’in ardından sahnenin sahibi Mustafa İpekçioğlu olurken, sazı ve şarkılarıyla herkesi mest eden şarkıcı, Çökertme ve Kerimoğlu Türküleri ile Çökertmelileri sahnede ağırladı.

Gecenin sonuna yaklaşıldığında, havai fişek ve maytaplarla karanlık gökyüzünü aydınlatan misafirler, hep bir ağızdan marşlar okuyarak, Zafer Bayramı’nın 100. Yılını coşkuyla kutladılar.

Captain İbrahim İskelesinde düzenlediği gece hakkında bir açıklama yapan İbrahim Günyel de Zafer Bayramı kutlama etkinliklerinin her sene daha da coşkulu bir şekilde kutlayacaklarını belirtti. Günyel ayrıca, May Aans’ın Dijital Medya Ajansı olarak hizmet verdiği geceye destek veren Autobio, Arcthera, Öz Dayanıklı Tüketim Malları, Nokta Harita Mühendislik, Talaylar, Evrim Halı, Ege Sahil Gıda, Çorbacıoğlu, Bal-Ser, Ark Yat, Efes Pilsen, Telcom ve Aksa Jeneratöre sonsuz teşekkürlerini de sundu.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.