ASİL KOLEKSİYONLARI İLE YILIN TERCİHİ “KATERİNA EKŞİOĞLU”

ASİL KOLEKSİYONLARI İLE YILIN TERCİHİ “KATERİNA EKŞİOĞLU”

3627
0
PAYLAŞ

 

Katerina Ekşioğlu’nun “Fall Winter ’23” koleksiyonu, yeni yıl öncesi sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri tarafından tercih edildi.

Moda dünyasındaki başarısını her geçen gün arttıran Katerina Ekşioğlu, 2022 yılının son günlerinde asil ve cazibeli bir şıklık ile rahatlığı buluşturan elbise ve tulumlarının dışında ceket ve pantolonlarıyla ön plana çıktı. Sanat ve cemiyet dünyasının en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Ekşioğlu, mevsimin tonuna uygun zerafeti ve kendine özgü çok yönlülüğünü vurgulayan geniş renk yelpazesi ile siyah rengin zarafetine, kahverengi ve yeşil renklerinin kusursuz geçişleri eklenirken, yumuşak ve rahat kumaşlara yaptığı  yaratıcı dokunuşlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etti.

Farklılık yaratan Katerina Ekşioğlu’nun “Fall Winter ’23” tasarımları 2022 yılının son günlerinde çok sayıda ünlünün; özel çekimleri, konser ve özel davet olmak üzere birçok  etkinliğinde sahnede yer aldı.

“Fall Winter ’23” Koleksiyonu Önemli Gecelerin Yıldızı Oldu

Katerina Ekşioğlu benzersiz tasarımlarıyla yeni yıl öncesinde ünlülerin moda durağı oldu. Ürettiği tasarımları ile görkemli bir görsel kutlama gerçekleştiren ünlü isimler, yılsonunu büyüleyici hikâyeleri ortaya çıkararak tamamladı. Katerina Ekşioğlu tasarımlarında siyah ve kırmızı renkleri tercih eden ünlüler, şıklığın kalbine akın etti. Moda dünyasına yeni bir soluk getiren derin sırt yırtmaçlı kıyafetler,  gömlek elbise, kuyruklu zirkon taş detaylı şort tulum kıyafetlerini giyen isimler yeni yıla bir adım önde girdi.

Yaratıcı tasarımlarıyla zamana meydan okuyan Katerina Ekşioğlu, eşsiz tarzı ile kadınların şık, göz kamaştırıcı ve rahat ama bir o kadarda feminen olmasını amaçlıyor. Asimetrik kesimleri ve sade tasarımlarıyla şıklığın anahtarı olarak, önemli gecelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Katerina Ekşioğlu tasarımları ile ilgili detaylı bilgi için katerinaeksioglu.com adresi ziyaret edilebilir.

 

 

 


KATERİNA EKŞİOĞLU

KATERİNA EKŞİOĞLU KİMDİR?

Tam adı: Katerina Ekşioğlu
Doğum tarihi: 30 Nisan 1986
Doğum yeri: Beyaz Rusya, Minsk.
Eğitim: Belarus Devlet Fiziksel Kültür Üniversitesi, Turizm Üniversitesi, Moda sanat giyim tasarım okulu.

Mesleği: Tasarımcı, KE markası “Katerina Ekşioğlu”nun kurucusu.
Hobi: Spor.
Medeni Hali: Evli.

6 yaşından itibaren Katerina akrobasi ile uğraştı, 11 yıllık spor kariyeri boyunca Avrupa Kupası’nda 1. oldu. Belarus Devlet Fiziksel Kültür Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Katerina, sirk sanatçıları için dans gösterileri sahneleyen bir koreograf olarak çalışmaya başladı. Katerina ayrıca terzilik takımlarında da yer aldı. Zaten o zamanlar giysiler için takım elbise yaratmaya, renkleri birleştirmeye ve ürünler için kumaş seçmeye ilgisi vardı. Daha sonra Katerina, Moda Tasarımı Moda Sanat okuluna girdi.
Orada moda dünyasındaki ilk becerilerini kazandı. 2014 yılında Katerina ortaklarla işbirliğine girdi ve bir giyim butiği açtı.
2018 yılında “The Femme Style” markasını yarattı.
2020 yılında hedeflerini daha gerçekçi kılmak için “Katerina Ekşioğlu” adlı kendi markasını kurdu.

Modern ve fark yaratan markasıyla haute couture tasarımları yaratmaya devam ediyor.
2022’de Katerina, Pre Fall koleksiyonunu çıkardı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.