BODRUM’UN KIRALI’NA SÜRPRİZ

BODRUM’UN KIRALI’NA SÜRPRİZ

6360
0
PAYLAŞ

Gerek İstanbul sosyetesine, gerek sanat camiasına yakınlığıyla tanınan, Bodrum Marina’da bulunan Yunuslar Cafe Bistro’nun sahibi Mustafa Arıcı doğum gününü dün akşam sürpriz bir parti ile kutladı.

Bodrum’un da sevilen işletmecilerinden biri olan Mustafa Arıcı dün akşam yakın dostları aynı zamanda Hann Event Hall, Cano ve Sarnıç Beach gibi Bodrum’un değerli işletmelerinin sahibi olan Vedat Atlı ve Cano’nun ortağı Candan Topdemir’in organize ettiği sürpriz doğum günü kutlaması Vedat Atlı ve Candan Topdemir’in ortak işletmesi olan Cano’da oldu.

Mustafa Arıcı akşam işlerinin hafiflemesinden sonra arkadaşlarının ısrarını kırmayarak geldiği Cano’da kendisini bekleyen dostlarının “İyi ki Doğdun Pan” sloganıyla karşıladığı Mustafa Arıcı duygu dolu dakikalar yaşadı. Kendisi içi hazırlanan doğum günü pastasını Kral Tacını takarak kesen Mustafa Arıcı’ya ikinci sürprizi sanatçı dostları Arto ve Özlem Yıldız yaptı. İkili birlikte düet yaparak gece boyunca sahnede şarkı söyleyerek, Mustafa Arıcı’ya “Çam Sakızı Çoban Armağanı” diyerek, hediyelerini de vermiş oldular.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.