BODRUM’UN NABZI “BODRUMANIA”

BODRUM’UN NABZI “BODRUMANIA”

3272
0
PAYLAŞ

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte yeniden hareketlenen Bodrum koylarında Türkiye’nin iş, sanat ve cemiyet hayatında önde gelen isimleri de kendilerini göstermeye başladılar. Her biri birbirinden ünlü isimler, Bodrum’da böyle görüntülendi;


GÜL DÜRÜST’ÜN TORUN KEYFİ

Ekrem-Kerem-Gül Dürüst

Rahmetli işadamı Ekrem Dürüst’ün eşi Gül Dürüst her yıl olduğu gibi bu yazıda Bodrum’da geçiriyor. Amerika’da yaşayan oğlu Kerem Dürüst eşi ve oğlu ile Bodrum’a annesinin yanına gelerek tatilini geçiriyor. Gül Dürüst rahmetli eşinin ismini taşıyan torunu Ekrem’i bir an olsun yanından ayırmıyor. Torunun bir dediğini iki etmeyen babaanne Gül dürüst Mavi Otel’in iskelesinde akşam yemeğini yedikten sonra torununu kırmayarak Türkbükü sahilinde dövmeciye geçerek torununun çok istediği dragon dövmesi yaptırdı, torununu geçici dövme yaptıran Gül Dürüst daha sonra torunu ile birlikte objektiflere mutluluk pozu verdiler.


NUR TAŞKENT BODRUM SEZONUNU AÇTI

Nur-Ela Taşkent

 

STFA Grubunda Yönetim Kurul Üyesi olarak görev yapan Nur Taşkent yaz tatilini geçirmek için eşi Ela Taşkent ile birlikte  yine Bodrum’u tercih ettiler. Hebilköy’deki villalarında kalan Taşkent çifti geçtiğimiz gece bir grup dostu ile Türkbükü’nün gözde gece klüplerinden Sess’de eğlendiler. Evdeki çocuklarından dolayı erkenden ayrılmak zorunda kalan Taşkent çifti sokağın başında bekleyen araçlarına binerek evlerinin yolunu tuttular.


 

HÜMEYRA ÖKÇÜN DOSTLARI İLE PİZZA KEYFİ

Hümeyra Ökçün, Boğaç Kaan-Merve Murathan

Tuzla’nın son gözdesi Tuzla Port’un genç sahibi iş kadını Hümeyra Ökçün Bodrum’u mesken tuttu. Oğlu için tatilini bir hafta fazla uzatan Hümeyra Ökçün dün akşam İstanbul’dan dostları gelince onlarla akşam yemeği yedi. İstanbul’da yeni açılan Vadistanbul’daki Kaşıbeyaz’ın ortağı Boğaç Kaan Murathan ve eşi Merve Murathan ile birlikte Türkbükü’nün tek pizzacısı Pizzeria Ce Pizza’da yemek yiyen dostlar daha sonra gecenin ilerleyen saatilerinde Sess’e eğlenmeye geçtiler.


 

ELİF DÜRÜST BODRUM SEZONUNU AÇTI

Elif Dürüst (Sağda)

Sosyal hayatın sevilen bayanlarından Elif  Dürüst yaz tatilini geçirmek için rotasını Bodrum’a çeviren ünlü isimler arasındaydı. Elif Dürüst  kızkardeşi Şirin Yalçın ile birlikte tuttukları villarında kalıyor, Şirin Yalçın İstanbul’daki işlerini yoluna koyduktan sonra birkaç gün içinde Bodrum’a gelmeyi planlıyor. Gündüzleri kaldıkları sitenin iskelesinde vakit geçiren Elif  Dürüst akşamları Bodrum’daki arkadaşları ile bir araya gelerek zaman geçiriyor, geçtiğimiz akşam Sess çıkışı tek başına görüntülenen Elif Dürüst’ün panik halleri çok ilginçti.


 

BALIK SEVERLERİN ORTAK ADRESİ GARO’S

Yaz sezonuna hafiften yavaş giren Bodrum’da bu hafta sonu itibari ile yoğun bir hareketlilik başladı. Hafta sonu Bodrum’a gelen ünlü simaların bir çoğunun ortak buluşma noktası haline gelen ünlü balıkçı Garo’s da gündüz ve akşam yemeğine gelen isimler arasında Medical sektörünün başarılı ismi Mehmet Mutlu eşi Melisa ile yakın aile dostları Alpay Başaran eşi Gaye Başaran ile birlikte güzel bir akşam yemeği keyfi geçirdikten sonra Türkbükü sahilinde yürürken objektiflere takıldılar. Aynı mekanda bir başka masada yemek yiyenler arasında ünlü işletmeci Midpoint’lerin ortağı Ayhan Çarıkçılar eşi Ebru hanım ile baş başa keyifli bir akşam yemeği ardından sahil şeridinde yürüyerek Sess’e geçerek eğlencelerine kaldıkları yerden devam ettiler. Gündüz bu mekanı tercih eden isimler arasında Uka Life’in genç patronu Uğur Karabayır eşi İrem Hanım vardı.


 

LARA SUROL BODRUM’U SALLADI

Lara Surol

Sosyetik güzel Lara Surol, tatil sezonuna iddialı giriş yaptı. Sezonu Bodrum’da açan Surol önceki gün Türkbükü Çilek Beach’te objektiflere yansıdı. Leopar desenli mayosuyla iskelede bir süre güneşlenip kusursuz fiziğini sergileyen Surol, daha sonra siyah bikinisini giyip jet-ski direksiyonuna geçti. Yaptığı artistik hareketlerle meraklı bakışların odağı olan Surol, Jet-ski kullanma konusunda oldukça maharetli olduğunu gösterdi.


 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.