DİLEKLERİNİ BALONLARA YÜKLEDİ

DİLEKLERİNİ BALONLARA YÜKLEDİ

3198
0
PAYLAŞ
Nurdan Çil

Bodrum’un en eski butiklerinden ve Bodrum’da yaşayan moda düşkünlerinin uğrak butiklerinden birinin sahibi olan Nurdan Çİl, yeni yaşını kutladı.

Bodrum’un tarihi barlar sokağında dünyanın en ünlü mağazalarından topladığı birbirinden seçkin ürünü Centrum ismini verdiği butiğinde bir araya toplayan ve Bodrumlu kadınların beğenisine sunan Nurdan Çil, yeni yaşını yakın dostlarıyla By Eskici Bodrum’da kutladı. Bodruma uzun yıllar önce yerleşen ve büyük denizci Sadun Boro’nun sahibi olduğu dükkanı kiralayarak, uzun yıllardır Bodrum’un kadınlarını dünya modasıyla buluşturan Nurdan Hanım, çok yakın dostlarının katıldığı gecede yeni yaşını pastasını keserek kutladı. Pastasını kestikten sonra Dünya ve kendi için dileklerini balonlara yüklediğini belirten Nurdan Hanım, “Tüm dileklerimi temennilerimi bu balonlara yükledim. Şimdide hepsini serbet bırakıyorum.” diyerek balonları gecenin karanlığına umutla uğurladı.

Ünlü söz yazarı ve Dj Mehmet Teoman’ın Nurdan Çil’e özel olarak çaldığı müzikler eşliğinde By Eskici’de dans ederek kutladığı bu mutlu gününde, Nurdan Hanım, “Yaşım eskiden istanbul plakasında takılmıştı, şimdi de Muğla’nın plakası kadar. Daha ileri gitmiyor.” diyerek, yaşını soranlara esprili bir cevap verdi.

GECEDEN KARELER;

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.