GALATASARAY CAMİASI EŞRAF BAR & GRİLL’DE BİR ARAYA GELDİ

GALATASARAY CAMİASI EŞRAF BAR & GRİLL’DE BİR ARAYA GELDİ

64
0
PAYLAŞ

 

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yaşayan Galatarasay Lisesi mezunları, gelenekselleşen Galatasaraylılar Derneği Bodrum Buluşması – Pilav Etkinliğinde bir araya geldi.

Bodrumda yaşayan ve şehir dışından tatil amaçlı gelen 80 devresinden 153 devresine kadar çok geniş çapta bir katılımla gerçekleşen etkinlik EŞRAF Bar & Grill de büyük bir kavuşmaya ev sahipliği yaptı. Geceye katılanların Eşraf Bar & Grill Bahçesinde kokteyl alanında başlayan buluşma, sonrasında bahçede yer alan hediyelik eşya stantlarından yapılan alışverişler ile Galatasaray Cemiyeti’ne katkı sunan bir alıveriş şölenine dönüştü.

Etkinliğe; Galatasaray Lisesi Müdürü Prof. Dr. Murat Develioğlu, Cemiyet başkanı Fidel Berber, Cemiyet Divan Başkanı Reha Bilge, Cemiyet Genel Sekreteri Tolga Özbabacan, Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri Eray Yazgan, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Morova ve Galatasaray Spor Kulübü Eski Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’ katıldı.

Eğlenceli geçen etkinliğin açılış konuşmasını Galatasaraylılar Derneği Bodrum Temsilcisi M. Sinan Akad gerçekleştirdi. Değerli katılımcılara teşekkür ederek başlayan konuşmasını, Bodrum da gerçekleşen etkinlikleri anlattı.

Daha sonra mikrofonu Cemiyet Başkanı

aldı ve katılımcılara sınırsız Galatasaray vurgusunu hatırlattı. Bodrum’un son dönemde göç alan önemli bir merkez haline geldiğini anlatan konuşmasını, Bodrum’da gerçekleştirmek istedikleri şubeleşme sürecinin öneminden de bahsederek devam etti.

 

Galatasaray Derneğinin aynı zamanda Galatasaray Lisesi’nin de bir güvencesi olduğuna dikkat çeken Fidel Berber, bağışların hem cemiyet hem de lise için çok önemli olduğunu vurgulayarak sözlerini tamamladı.

Galatasaray Lisesi Müdürü Prof. Dr. Murat Develioğlu da son dönemde liseli öğrencilerin son dönemde imza attığı önemli başarıları anlattığı konuşmasında maddi ve manevi desteğe her dönem ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, okulun eğitim kalitesinin öneminden de bahsetti.

Geleneksel olarak her etkinlikte bulunan en kıdemli cemiyet üyesi 80 devresi Turgut Karabekir gecedeki son konuşmacı oldu. Ülkemizde güzelliklerin son hızla tahrip edildiğini sıranın Bodrum’a geldiğini ve ivedilikle bu güzel coğrafyanın daha fazla yok edilmemesi için harekete geçilmesinin gerekliliğini anlatan Turgut Karabekir’in konuşmasının ardından gece Eşraf Bar Grill’in son derece samimi ortamında geç saatlere kadar devam etti.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.