LEADERSCXO BODRUM’DA BULUŞTU

LEADERSCXO BODRUM’DA BULUŞTU

3300
1
PAYLAŞ

 

İş dünyasının önde gelen temsilcilerini bir çatı altında buluşturarak ticari ilişki ve işbirliğinin arttırılması yönünde gönüllülük esasına göre çalışmalarda bulunan ve global bir iş dünyası kuruluşu olan LeadersCXO, geçtiğimiz gün ANBA Gayrimenkul A.Ş ev sahipliğinde Diamond Hill Bodrum,’da  bir araya geldi.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerindeki iş dünyasının liderlerini LeadersCXO çatısı altında birleştiren Kurucu Başkan Cenk Dağcı, LeadersCXO Group olarak ilk buluşmayı 8 ay önce İstanbul’da da gerçekleştirdiklerini ifade ederken, Bodrum’da gerçekleşen bu toplantıyla birlikte  7. buluşmayı gerçekleştirdiklerini belirtti.

Bodrum’dan Barbaros Güneş, Tulya Tabak, Aslıhan Özer Dağcı,Serdar Çakıroğlu, Ali Ünal, Nezihe Kılınç, Ali Özen, Ömer Birand, Timuçin Dandin, Tanku Bulduk, Hayrullah Bayram, Seren Kılınç,Mithat Gencel, Murat Ünal,  Ahmet Faruk Urfalı, Muzaffer Yüner ve Resan Yüner’in ve İstanbullu Üyelerin de katılım sağladığı toplantıda üyeler birbirileriyle tanışırken, çeşitli iş geliştirme projelerinin de temellerini attılar.

Yaklaşık 300’e yakın Holding ve A.Ş sahibi iş insanı ile büyük yatırımcıları da bünyesinde bulunduran LeadersCXO Bodrum Projeleri ile Bodruma katkı sağlamak, Bodrumun turizm elçisi olarak dünyadaki diğer iş insanlarına da ulaşmayı hedefliyor. İngiltere, İtalya, Katar, Dubai, Portekiz ve İspanya’dan da üyeleri bulunan LeadersCXO‘un Bodruma katma değer katacağına kesin gözü ile bakılıyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.