MİLES, BODRUM’A ENERJİ KATTI

MİLES, BODRUM’A ENERJİ KATTI

1963
0
PAYLAŞ

Avrupa’daki konser turunun sonuna yaklaşan Amerikalı şarkıcı Della Miles, Türkiye’deki sahne maratonun startını Bodrum’da verdi.

Tamamı Türk müzisyenlerden oluşan yeni ekibi ile hayranlarının karşısına çıkan Della Miles ”Çok heyecanlıyım. Burada olmak harika bir duygu. Türkiye’de olmak ve şarkı söylemek harika bir duygu.” sözleri ile misafirlerini selamladı.

Seslendirdiği şarkılarla kendisini dinlemeye gelen müzikseverleri büyüleyen Miles, bir ara sahneden inerek hayranlarının arasına karıştı. Kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hiç kimseyi geri çevirmeyen başarılı şarkıcı, sahneye döndüğünde ise tatlı bir sürprizle karşı karşıya kaldı. Şarkının tam ortasında sahneye çıkarma yapan Della Miles hayranları ”All My Life” şarkısını onunla birlikte seslendirerek büyük bir sürprize imza attılar. Bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Della Miles, ” İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Sizi çok seviyorum” diyerek hayranları ile kucaklaştı.

Bir buçuk saat süren performansı boyunca Şebnem Ferah ile özdeşleşen Sil Baştan şarkısını da yorumlayan Amerikalı şarkıcı, ”Onu çok seviyorum. Umarım bir gün aynı sahneyi paylaşabiliriz. Sanırım onun hayranıyım” diyerek samimi bir itirafta bulundu. Konserini ”Al My Life” şarkısına yaptığı bis ile noktalayan Miles, sahneyi alkışlar eşliğinde terk etti.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.